eReport.sk
požiar
Ilustračné foto: shutterstock

MIMORIADNE: V Bratislave horela škola, záchranári našli mŕtve telo. Má ísť o žiaka

Po uhasení požiaru v priestoroch školy na Skalickej ceste v Bratislave našli záchranári mŕtve mužské telo. Požiar mal byť vytvorený úmyselne. Informovala o tom hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Jana Šimunková.

„Príslušníci Hasičského a záchranného zboru po uhasení požiaru spozorovali v zhorených priestoroch telo muža bez známok života,“ uviedla hovorkyňa..

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Monika Beňová
  2. Pátranie po nezvestnom
  3. ŠÚKL sťahuje z trhu jednu šaržu lieku, ktorý pomáha predchádzať vzniku zlomenín

Požiar bol založený úmyselne

Privolaný súdny lekár na mieste konštatoval smrť,“ spresnila Šimunková. Zisťovateľ príčin požiaru uviedol, že požiar bol vytvorený úmyselne.

Ako uviedla televízia TA3, začalo horieť približne o 2.00 hodine. V budove školy našli ľudské pozostatky, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou patria žiakovi.

Horeli aj autá

V sobotu horelo aj v druhom bratislavskom okrese. Policajti boli krátko pred 2.00 h privolaní k požiaru viacerých motorových vozidiel nachádzajúcich sa v areáli jednej z firiem na Pestovateľskej ulici. „V dôsledku požiaru založeného neznámym páchateľom došlo v súkromnom areáli firmy k zapáleniu šiestich motorových vozidiel a pred areálom firmy k zapáleniu ďalších ôsmich motorových vozidiel,“ priblížila Šimunková.

Presné príčiny a okolnosti uvedených udalostí sú predmetom vyšetrovania. „Vzhľadom na prebiehajúce úkony nie je možné poskytnúť bližšie informácie,“ dodala Šimunková.

Zdroj: tasr, ta3

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

MIMORIADNE: V Bratislave horela škola, záchranári našli mŕtve telo. Má ísť o žiaka

Odoberať
Upozorniť na
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Dnes…

KOMENTOVALI STE:

Aktuálne