tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Podpredsedníčka vlády a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR Veronika Remišová (Za ľudí)
Veronika Remišová (Za ľudí). Foto: tasr

Už to vzdáva? Remišová: Podpisujem možno posledné dokumenty v úrade!

Vicepremiérka a šéfka strany Za ľudí v nedeľu vyslala ďalší jasný signál smerom ku koaličným partnerom. „Vládna kríza sa nedá ďalej naťahovať,“ zdôraznila vo svojom stanovisku a vyzerá to tak, že sa to už chystá vo vláde definitívne zabaliť aj ona.

Ak nedôjde k posunu v rokovaniach o vyriešení vládnej krízy smerom k štvorkoalícii a výmene premiéra, v pondelok (29. 3.) podá demisiu vicepremiérka Veronika Remišová (Za ľudí). Uviedla to v stanovisku, ktoré poskytlo tlačové oddelenie strany Za ľudí.

Hrozí demisiou

„Podpisujem možno posledné dokumenty v úrade, v tomto prípade odpovede občanom a starostom. Za svojím slovom si stojím. Ak nedôjde k posunu v rokovaniach smerom k pokračovaniu štvorkoalície a výmene premiéra, v pondelok oznámim svoju demisiu. Vládna kríza sa nedá ďalej naťahovať,“ uviedla Remišová.

Ľudí nezaujíma, ako sa posúvajú stoličky vo vláde

Tvrdí, že vládna kríza sa nerieši v televíznych debatách, ale na rokovaniach v koalícii. „Stále verím, že rovnako to vidia aj ostatné tri koaličné strany a nový premiér bude môcť čoskoro predstaviť pani prezidentke zostavu svojej vlády,“ dodala.

Ľudí podľa nej nezaujíma, ako sa posúvajú stoličky vo vláde, ale zlepšenie systému očkovania, podpora investícií a pracovných miest či obnova Slovenska po skončení krízy. „Opatrenia môžeme začať pomaly uvoľňovať a pomáhať krajine a ľuďom, ktorá je vyčerpaná dlhou krízou,“ uzavrela.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Už to vzdáva? Remišová: Podpisujem možno posledné dokumenty v úrade!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku