eReport.sk
Princ Philip, foto: tasr

Už sa chystá Philipov pohreb? Rodina vyzvala Harryho, aby sa prišiel rozlúčiť!

Stav chorého princa Philipa (99) je po liečbe infekcie a operácií srdca podľa poslednej informácie dobrý. Zdroj z okolia paláca však zmieňuje preventívne prípravy na šľachticov pohreb. Predčasné smútočné oznámenie obdržal aj princ Harry (36), ktorý by sa mal prísť, čo najskôr rozlúčiť so starým otcom.

Manžela kráľovnej Alžbety II. hospitalizovali v polovici februára. Začiatkom marca bol z nemocnice Kráľa Edwarda II. presunutý do zdravotníckeho zariadenia svätého Bartolomeja na špeciálne kardiovaskulárne oddelenie. Operáciu srdca má už za sebou a zákrok prebehol bez problémov. Princ Philip je na tom údajne dobre.

Napriek tomu pred Buckinghamským palácom majú pripravenú čiernu vlajku. Podľa blízkeho zdroja z paláca sa rodina pripravuje na potenciálny pohreb, v prípade, že by princ Philip náhle zomrel. Zdroj taktiež tvrdí, že na to kráľovská rodina upozornila aj princa Harryho a Meghan Markle, ktorí žijú v Kalifornii. „Harrymu doporučili, aby okamžite odletel domov, aby sa stihol rozlúčiť so svojím dedkom. Kto vie, či poslúchne,“ uviedol zdroj.

Foto: shutterstock, tasr

Palác taktiež rieši, kde by sa Harry s Meghan počas návštevy mali usadiť, aby boli chránení pred hnevom britského ľudu. Zatiaľ však nič nenasvedčuje tomu, že by sa stav šľachtica mal zhoršiť. Buckinghamský palác vo svojom poslednom vyhlásení naznačil Philipov skorý návrat domov.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity