eReport.sk
Kuchynský nôž, ktorým vrah svoju obeť dobodal na smrť.
Kuchynský nôž, ktorým vrah svoju obeť dobodal na smrť. Foto: fb/polícia

Už padlo obvinenie! V rukách polície skončil podozrivý Erik (19). Dobodal na smrť 17-ročné dievča

V súvislosti s násilnou smrťou tínedžerky na Spiši už polícia obvinila jednu osobu. Ide o 19-ročného Erika z Krompách, okres Spišská Nová Ves. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Košíc Lenka Ivanová. Dobodané dievča našli v nedeľu (13. 11.) v skorých ranných hodinách v jednom z rodinných domov v Krompachoch.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Prezident ČR Miloš Zeman.
  2. súd, kladivko, žena, sudkyňa
  3. Ilustračná fotografia zo zhromaždenia Ide nám o život na Námestí SNP v Bratislave vo štvrtok 27. októbra 2022. Konalo sa po dvojnásobnej vražde na Zámockej.
  4. Polícia, páska
  5. Nôž zverejnený políciu pri informácii o vražde dievčaťa v Krompachoch.

„Už počas dokumentovania udalosti sa zistilo, že žena pravdepodobne nezomrela prirodzenou smrťou, pretože sa na tele našli viditeľné bodné poranenia. Keďže podľa vyjadrenia prítomného súdneho znalca šlo pravdepodobne o násilnú smrť zavinenú cudzou osobou, bolo nariadené vykonanie pitvy,“ uviedla hovorkyňa. Okrem stôp, ktoré policajti na mieste zaistili a zaslali na kriminalisticko-expertízne skúmanie, muži zákona zadržali aj jednu podozrivú osobu. Tú po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnili do cely policajného zaistenia.

Vražde predchádzala verbálna potýčka

Prípad na mieste prevzal vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach, ktorý začal so získavaním, zhromažďovaním a vyhodnocovaním dôkazov. „Z výsledkov doterajšieho vyšetrovania vyplýva, že podozrivá osoba v skorých ranných hodinách v izbe po predchádzajúcej slovnej výmene názorov za doposiaľ presne neobjasnených okolností ostrým predmetom úmyselne niekoľkokrát zasiahla poškodenú ženu do rôznych oblastí tela. Zraneniam nezlučiteľným so životom mladá žena podľahla,“ dodala Ivanová.

Mladíkovi hrozí aj doživotie

Získaná dôkazná situácia umožnila krajskému policajnému vyšetrovateľovi podozrivého obviniť z obzvlášť závažného zločinu vraždy. Vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na jeho vzatie do väzby. Mladík si v prípade dokázania viny môže za mrežami posedieť 20 až 25 rokov alebo mu hrozí doživotie.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Už padlo obvinenie! V rukách polície skončil podozrivý Erik (19). Dobodal na smrť 17-ročné dievča

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti