eReport.sk
Na archívnej snímke z 11. augusta 2014 americký herec Tom Sizemore prichádza na premiéru filmu The Expendables 3 v Los Angeles.
Na archívnej snímke z 11. augusta 2014 americký herec Tom Sizemore prichádza na premiéru filmu The Expendables 3 v Los Angeles. Foto: tasr/ap

Už je vo filmovom nebi! Zomrel herec Tom Sizemore (†61). Lekári mu už nedokázali pomôcť

Už je vo filmovom nebi! Americký filmový herec Tom Sizemore, ktorého pred dvoma týždňami hospitalizovali v kritickom stave po tom, ako vo svojom dome utrpel mozgovú aneuryzmu, zomrel v piatok vo veku 61 rokov.

Zdroj: youtube.com/entertainment tonight

Lekári herca odpojili od prístrojov niekoľko dní po tom, ako dospeli k záveru, že preňho už nemožno nič urobiť, uviedol jeho manažér. TASR informáciu prevzala zo spravodajskej stanice Sky News a tlačovej agentúry DPA.

Hercov manažér: Miloval svojich synov a svoju rodinu

„Veľmi ma mrzí strata nielen klienta, ale takmer počas 15-tich rokov aj skvelého priateľa a mentora,“ uviedol pre kanál Sky News hercov manažér Charles Lago. „Tom bol jedným z najúprimnejších, najláskavejších a najštedrejších ľudských bytostí, akých som mal to potešenie poznať. Jeho odvaha a odhodlanie cez nepriazeň osudu boli pre mňa vždy inšpiráciou. Posledných pár rokov bolo pre neho skvelých a svoj život dostával späť na skvelé miesto. Miloval svojich synov a svoju rodinu. Veľmi mi bude chýbať môj priateľ Tom Sizemore,“ dodal.

Sizemore mával problémy so zákonom

Sizemore bol rodákom z mesta Detroit. Počas svojej hereckej kariéry bojoval s drogovou závislosťou a niekoľkokrát bol zatknutý, A to za šoférovanie pod vplyvom omamných látok či za prechovávanie drog. Problémy so zákonom mal viackrát aj pre domáce násilie.

Nominovali ho na ocenenie Zlatý glóbus

Účinkoval vo filmoch ako Narodený 4. júla (1989), Bod zlomu (1991), Prepadnutie vo vzduchu (1992), Pravdivá romanca (1993) či Takí normálni zabijaci (1994). Rovnako si zahral napríklad v snímkach Neľútostný súboj (1995), Zachráňte vojaka Ryana (1998) alebo Čierny jastrab zostrelený (2001).

V roku 2000 ho nominovali na ocenenie Zlatý glóbus za najlepší mužský herecký výkon v minisérii alebo televíznom filme za úlohu vo filme Ochrana svedkov (1999).

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Už je vo filmovom nebi! Zomrel herec Tom Sizemore (†61). Lekári mu už nedokázali pomôcť

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Najnovšie