eReport.sk
Hana Hegerová
Hana Hegerová, foto: profimedia

Utajená láska Hany Hegerovej: Milovala Ladislava Chudíka!

O láske nespievala len vo svojich šansónoch. Hana Hegerová (†89) bola zamilovaná do svojho profesora. Nebol ním nikto iný ako Ladislav Chudík (†91).

Nebola len šansoniérka, ale tiež bola herečkou. Ešte ako Carmen Farkašová sa prihlásila na divadelný kurz pri štátnom konzervatóriu v Bratislave. Iba preto, že ju nebavila práca v továrni. A ten kurz viedol Ladislav Chudík. V tej dobe mal len 27 rokov. Svoje znalosti mohol rozdávať mladším študentom. Ako to už v podobných prípadoch býva, Hegerová kúzlu profesora prepadla.

Viac sa dozviete:

  1. Hana Hegerová na koncerte osobností 23.apríla 2002 v priestoroch bratislavskej Incheby

„Do pána profesora Chudíka sme boli samozrejme zamilované všetky. Ja však určite najviac. Išla som na ňom oči nechať,“ povedala pred rokmi Hana Hegerová.

V tom čase škola nemala vlastné priestory, preto žiaci chodievali k profesorom domov. „Taký krásny muž, bola som do neho zamilovaná až po uši a k tomu u neho sama doma. Dávala som si veľký pozor, aby na mne zamilovanosť nebola vidieť,“ prezradila v mulosti. Chudík si vraj nič nevšimol a tak tento vzťah ostal len v platonickej rovine.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport