eReport.sk
Maroš Kramár, foto: profimedia

Úspešný Maroš Kramár po rokoch šokuje: Som voľný!

Zaneprázdnený Maroš Kramár (62) po rokoch zvoľnil tempo. Režiséri sa o neho už netrhajú. Ako to známa hviezda zvláda v skutočnosti?

S koncom populárneho seriálu Slunečná sa taktiež blíži koniec pracovnej náplne pre herca Maroša Kramára. Čo ho bude držať potom finančne nad vodou? Na divadlo sa totiž v dnešnej dobe nedá veľmi spoliehať. „Končíme Slunečnou, mám tu v Čechách ešte program Zázraky prírody a inak mám už iba divadlo. Teraz vôbec nenakrúcam. Chcel by som povedať režisérom a produkciám, že som voľný! A neskúšam ani divadlo, takže som absolútne voľný, tak to je výhoda,“ prezradil Kramár.

Viac sa dozviete:

  1. Maroš Kramár
  2. Maroš Kramár

Známy slovenský herec však nezúfa. „V podstate si užívam. Ja žijem pri vode za Bratislavou a teraz to leto bolo nádherné,“ priznal Maroš. Počas pandémie zvoľnil tempo a prestal sa hnať za niekoľkými pracovnými povinnosťami naraz.

„Na jednej strane som trošku nervózny, pretože som bol zvyknutý mať na stole veľa scenárov a vyberať si. Na po covide tu bol nútený priestor na premýšľanie a ničnerobenie. Zistil som, že sa dá žiť úplne inak. Niekedy je skrátka menej viac,“ dodal Kramár.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Úspešný Maroš Kramár po rokoch šokuje: Som voľný!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport