eReport.sk
Bývalý vojak zastrelil v nedeľu v americkom štáte Florida štyroch ľudí. Foto: tasr

USA: Zamestnanec pošty zastrelil dvoch ľudí, potom aj seba

Dvaja zamestnanci americkej pošty prišli v utorok o život pri streľbe v meste Memphis v americkom štáte Tennessee. Útočníka našli mŕtveho so strelným poranením, ktoré si zjavne spôsobil sám. Informovala o tom v noci na stredu agentúra AP s odvolaním sa na miestne úrady.

K streľbe došlo v zariadení pošty v štvrti Orange Mound, ležiacej juhovýchodne od centra Memphisu. Do areálu majú prístup iba jej zamestnanci. Inšpektorka Poštovej služby Spojených štátov (USPS) Susan Linková uviedla, že po streľbe v zmienenom objekte našli na mieste činu telá troch pracovníkov pošty. Hovorkyňa FBI Lisa-Anne Culpová potvrdila, že strelcom bol jeden zo zamestnancov pošty, ktorý sa následne sám zastrelil. Dodala, že prípad je predmetom vyšetrovania.

„Poštová služba je zarmútená udalosťami, ku ktorým dnes došlo v Memphise. Naše myšlienky sú s rodinnými príslušníkmi, priateľmi a spolupracovníkmi obetí,” uvádza sa vo vyhlásení USPS. Ide už o tretiu streľbu v tomto meste ležiacom na západe Tennessee alebo v jeho okolí za posledné týždne, píše AP.

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti