tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Serena Williamsová, sexi v plavkách
americká tenistka Serena Williamsová, foto:tasr

US Open bez veľkých mien: Serena Williamsová je zranená, Keninovú dostihol koronavírus!

Americká tenistka Venus Williamsová odriekla účasť na grandslamovom turnaji US Open pre zranenie nohy. Oznámila to iba pár hodín po tom, ako sa odhlásila jej sestra Serena, ktorú tiež trápia zdravotné problémy.

„Ja ani moja sestra nemáme dobré správy. Mám problémy s nohou a nie som schopná hrať na US Open, je to obrovské sklamanie,“ citovala agentúra AFP Venus Williamsovú, ktorá mala štartovať na US Open na základe voľnej karty. Americká tenistka Sofia Keninová mala pozitívny test na koronavírus, ktorý jej neumožní štartovať na US Open. Piata hráčka svetového rebríčka WTA o tom informovala na Twitteri.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Kapitánom reprezentácie bude Marek Hrivík
  2. hráči Slovana ďakujú fanúšikom po zápase

„Mám smutnú správu. Mala som pozitívny test na Covid-19. Našťastie som zaočkovaná a moje príznaky sú iba mierne. Žiaľ, nebudem môcť štartovať na US Open, na ktorý som sa veľmi tešila. Ďakujem všetkým za podporu a ostatným hráčkam želám v New Yorku veľa šťastia,“ uviedla 22-ročná Keninová. Víťazka piatich turnajov na profesionálnom okruhu postúpila vlani vo Flushing Meadows do 4. kola. Najlepší výsledok na podujatiach veľkej štvorky dosiahla vlani, keď vyhrala Australian Open.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

US Open bez veľkých mien: Serena Williamsová je zranená, Keninovú dostihol koronavírus!

Tenis

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku