eReport.sk
Robert Fico, Jindřich Rajchl Zdroj: Facebook

Český politik Rajchl o Orbánovi aj Bidenovi. Hovorí o úpadku západu a vzostupe strednej Európy


Známy český politik, fanúšik R. Fica a jeho vlády a kritik západu Jindřich Rajchl reaguje na výrok amerického prezidenta Joe Bidena. Ten bol zas raz popletený a povedal, že je prvou černoškou v Bielom dome. Na druhej strane si všíma, čo robí Viktor Orbán. Rajchl to komentuje vetou: Úpadok Západu a vzostup strednej Európy sa nedá lepšie ilustrovať.

Úpadok Západu a vzostup strednej Európy

„Kým Viktor Orbán navštívil Kyjev a Moskvu a snaží sa vyrokovať mier v Európe, Joe Biden povedal, že je prvou černoškou v Bielom dome. Úpadok Západu a vzostup strednej Európy sa nedá lepšie ilustrovať,“ napísal na sociálnu sieť „enfant terrible“ českej politickej scény.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Žiadny tesný výsledok, ale suverénne víťazstvo! Ficov Smer valcuje súperov

Joe Biden povedal nešťastný výrok v rozhlasovej stanici určenej pre černošského poslucháča vo Philadelphii. Do relácie pritom išiel preto, aby vyvrátil pochybnosti o svojom mentálnom stave, ktoré Američania nadobudli po jeho poslednej prezidentskej debate s Donaldom Trumpom.

Jindřich Rajchl je predseda strany PRO, podnikateľ a aktivista. Na Slovensku sa naposledy zviditeľnil, keď upozornil na uznesenie českej vlády, ktorá rozhodla, že verejné schvaľovanie atentátu na slovenského premiéra vo verejnom priestore v Čechách je právne v poriadku. Za schvaľovanie vojny na Ukrajine vás však v ČR môžu aj zavrieť.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Český politik Rajchl o Orbánovi aj Bidenovi. Hovorí o úpadku západu a vzostupe strednej Európy

Odoberať
Upozorniť na
5 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne