eReport.sk
Veronika Remišová, foto: tasr

Uff. Takto vyzerá po ťažkých dňoch. Remišová bez make upu a retuše. Opuchnutá a zničená

Čo sa deje? Toto sa pýtajú niektorí fanúšikovia vicepremiérky Veroniky Remišovej. Ministerka pre informatizáciu totiž cez víkend zverejnila informáciu o tom, že obieha regióny, aby sa stretla s ľuďmi. K tomu pripojila aktuálny obrázok a viacerí ľudia nemohli uveriť vlastným očiam.

Zdroj: ig/veronika.remisova

Remišová sa síce na fotografii usmieva, napriek tomu pôsobí unavene a neupravene. Niet sa však čo čudovať. Posledné týždne dostáva poriadne zabrať. Vzťahy v koalícii majú ďaleko od ideálnych, preferencie strany Za ľudí, ktorej Remišová šéfuje, sú na minime a tak aj jej spolustraníci tlačia na výmenu vedenia.

Už snáď ani nie je tajomstvom, že ju na predsedníckom kresle chce vystriedať ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. „Politika je zložitá záležitosť, v ktorej mnohokrát tvrdá práca a hodnoty sú znevažované či zaznávané,“ posťažovala si na sociálnej sieti Remišová, ktorá zdôraznila, že celé roky bojovala proti Smeru.

„Stálo ma to veľa síl, avšak som presvedčená, že poctivá práca aj v politike stále dáva zmysel. A to aj napriek útokom a kopancom z rôznych strán,“ dodala veľavýznamne. „Keď sa ti strana rozsýpa pod rukami a ty to nevidíš. Keď si myslíš, že robíš najlepšie ako vieš a veríš tomu, že je to tak,“ odpísal jej jeden fanúšik.

Remišovej nie príliš vydarená fotografia a status začali kolovať po sociálnych sieťach. Časť diskutujúcich komentovala Remišovej výzor, ľuďom však prekážalo niečo iné. „A čože nechodíš autobusom alebo vlakom?“ pýta sa jedna diskutujúca. Na fotografii totiž Remišová sedí zrejme v služobnom aute. Ďalší chcú vedieť, s kým mala stretnutie a prečo nepridala fotografie s ľuďmi, s ktorými sa stretla.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Uff. Takto vyzerá po ťažkých dňoch. Remišová bez make upu a retuše. Opuchnutá a zničená

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti