eReport.sk
Sandra a Vilo Rozborilovci, foto: profimedia

U Rozborilovcov bol dôvod na bujarú oslavu. Môže za to mladá blondínka!

Už niekoľko rokov má moderátor Vilo Rozboril po svojom boku Sandru Novotnú, dnes už Rozborilovú, známu estetickú lekárku. Včera úspešne zavŕšila štúdium jej dcéra. Bude tiež skrášľovať ženy botoxom a kyselinou či sa vrhla na inú oblasť medicíny?

Keď sa dal Vilo Rozboril dokopy s lekárkou Sandrou, každý mal za sebou už jednu etapu rodinného života. Moderátor Viliam Rozboril mal z predošlého manželstva dcéru Katku, Sandra zas dcéru Ninu.

Zaľúbenci vstúpili do manželstva rok po tom, ako spolu začali žiť a presne pol roka od svojich vianočných zásnub. Urobili tak v absolútnej tajnosti len za prítomnosti dvoch svedkov, sobášiacieho a matrikárky. Tajomstvo, ale netrvalo dlho a šťastní novomanželia sa svojim zväzkom všade pochválili. Radosť vtedy neskrývali ani ich dcéry. Dá sa povedať, že od svadby sa teraz udial v živote lekárky Sandry Rozborilovej ďalší radikálny zlomový okamih. Jej dcéra úspešne ukončila vysokoškolské štúdium. Je z nej lekárka, ale rozhodla sa venovať inej ako estetickej oblasti: „Bude sa venovať onkologickým pacientom v NOÚ v Bratislave a ja jej prajem v profesionálnom živote všetko najlepšie,” vyznala sa pyšná Novotná.

Foto: profimedia instgaram

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport