eReport.sk
horoskop
horoskop

Od 11. 6. 2021 do 18. 6. 2021

Týždenný horoskop

Barani, tento týždeň dôverujte svojmu srdcu.

V nedeľu vypnite elektroniku asi na hodinu a počúvajte správy od svojich anjelov a sprievodcov. Môžete zvážiť použitie anjelských kariet, keltského stromu Oracle alebo balíčka tarotov. Zapíšte si svoju otázku, aby vám to bolo jasné, a potom vytiahnite svoju kartu.

V pondelok 14. júna nebudete schopní robiť kompromisy. Saturn predstavuje vaše ciele do budúcnosti. A Urán je vašim raketovým palivom, ktoré vás poháňa vpred. Barani, zvládnete čokoľvek, pretože máte odhodlanie sa cez všetko dostať.

Láska

Tento týždeň je dôkazom toho, že stabilita môže byť sexy. Nakoniec, 13. júna vás Venuša uvoľní do pokojnej, a predsa stimulujúcej energie vo vašom milostnom živote. Je však dôležité nedovoliť, aby sa význam stratil v preklade, pretože 13. jún je tiež okamihom, keď slnko vo vašom komunikačnom sektore zarovná Neptúna vo vašom nápaditom dvanástom dome. Nedovoľte, aby to, čo sa iba zdá byť pravdivé, zvíťazilo nad skutočnou pravdou.

14. júna však môže dôjsť k napätiu nielen vo vašom milostnom živote, ale aj v spoločenskom živote. Saturn vo vašom extrovertnom jedenástom dome sa nakoniec vyrovná s Uránom, čo vo vás môže vyvolať pocit, akoby vás ľudia, ktorými ste obklopení, nedostatočne stimulovali. Toto ovplyvní rozhodovanie, s kým sa v budúcnosti rozhodnete spriateliť, buďte však opatrní, ak chcete zahodiť vzťahy, ktoré môžu dočasne stagnovať.

Našťastie do konca týždňa by sa malo všetko začať upokojovať. 18. júna tvorí mesiac vo vašom partnerskom sektore trigón so severným uzlom vo vašom komunikačnom sektore a povzbudzuje vás, aby ste vyšli z hibernácie a spojili sa s novými ľuďmi. Jeden z nich môže byť nakoniec „ten“, ale to nebudete vedieť, kým sa nepredstavíte.

Ďalšie znamenia:


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Od 11. 6. 2021 do 18. 6. 2021

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti