eReport.sk
Minister obrany Jaroslav Naď Foto: tasr

Týždeň očami Jaroslava Naďa: „SmeroHlasu” cvakli zuby naprázdno!

Týždeň sa s týždňom snúbil a každý z nich nám prináša niečo nové. Jeden si už novinky z politiky musí aj spisovať, aby sa v nich vyznal a čosi nepoplietol. Zdá sa, že rovnako zmýšľa aj Jaroslav Naď, ktorý pravidelne prispieva postom na sociálnu sieť, kde si všetko zhrnie. Podľa jeho slov, máme tu 54. týždeň v obrane a vzdanie holdu Matovičovi a Hegerovi.

Pripomenul, že hneď na začiatku týždňa sme oslávili 17. výročie vstupu do NATO. Alianciu prirovnal k tzv. mušketierskemu princípu „jeden za všetkých, všetci za jedného”, ktorý garantuje obranu a bezpečnosť. Vojenské lesy a majetky SR podporili dotáciou vo výške 7 340€ včelárov, ktorí sa ocitli v roku 2020 vo vážnych ťažkostiach. Prostriedky zapojení včelári použili na nákup nového včelárskeho zariadenia a pomôcok, obnovu úľov, medzistienok, krmiva, liečiv, oplôtkov a ďalšej potrebnej výbavy.

Ďalej sa v statuse pozastavil aj pri post-covidových respiračných problémoch. Priznal, že sám sa ešte trápi s následkami. To, pri čom sa však ľudia pozastavili, bolo hneď na začiatku. Aj počas sviatkov si neodpustil podrýpnutie do opozície, konkrétne „SmeroHlasu”, na ktorých adresu povedal, že im opäť cvakli zuby naprázdno! Podľa jeho slov, za to opäť môže Igor Matovič. A dôvod? Do „nemého úžasu” ich mal dostať expremiérove štátne gesto, keď osobne odstúpil, aby vraj pomohol celej krajine.

Zdroj: Facebooj Jaroslav Naď

Okrem chválenia predsedu strany OĽANO venoval pár pekných slov aj novému premiérovi Eduardovi Hegerovi a ministrovi zdravotníctva Vladimírovi Lengvarskému. Práve pri jeho vymenovaní na ministerský post mal Naď zmiešané pocity, nakoľko dlho pôsobil ako riaditeľ Ústrednej vojenskej nemocnice v Ružomberku. Prisľúbil im, že bude 100% nápomocný.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity