eReport.sk
Zuzana Belohorcová, foto: instagram

Tvorili pár snov: Dnes si Belohorcová a Vajda nevedia prísť na meno!

Prežili spolu veľký románik! Vzťah Jozefa Vajdu (66) a Zuzany Belohorcovej (45) je však dnes chladný. Čo sa medzi nimi stalo?

Zuzana Belohorcová si ako mladá moderátorka užívala pozornosť mužov. Bola mladá, krásna, slávna. S tými mediálne známejšími zapĺňala aj titulné stránky časopisov.„S bývalými partnermi som vždy dobre vychádzala. S niektorými som v kontakte dodnes. Mrzelo ma, keď sa niektorý niekedy ozval na moju adresu v médiách. Dobre sme sa rozišli, preto neviem, prečo po toľkých rokoch niečo rozmazávať,“ povedala pred pár rokmi Zuzana.

Na mysli má bývalého partnera, herca Jozefa Vajdu, ktorý pred niekoľkými rokmi svojej expartnerke nepekne „naložil“ v talkšou Petra Marcina s názvom Chodili sme spolu. Ktovie, možno to bola urazenosť z rozchodu, ktorá ho viedla k tomu, aby ju vykreslil ako neskúsenú dievčinu, ktorá „sa stala učiteľkou sexu, až keď sme sa rozišli“ a nechala si od neho platiť dovolenky, pretože „som jej chodil ukazovať počasie do teplých krajín“. Muž, ktorý sa hrá na džentlmena, by sa mal aj po rozchode s partnerkou správať ako džentlmen,“ hovorila po týchto výrokoch Belohorcová.

Viac sa dozviete:

  1. Zuzana Belohorcová
  2. Zuzana Belohorcová

Či už sa „učiteľkou sexu“ stala pred vzťahom s Jozefom Vajdom, alebo po ňom, ako sa vychvaľoval herec, bývalá moderátorka erotických relácií sa tejto prezývky už asi nezbaví. Nič ma nenaučila, len som vedel, aké bude počasie,“ so smiechom útočil na svoju ex.

Štipľavé komentáre

A hoci sa Vajda neskôr rozhodol zachraňovať situáciu, veľmi mu to nevyšlo. „Nehanbím sa za žiaden svoj vzťah… Aj keď ma pripravil o niekoľko rokov života,“ zas si neodpustil štipľavú poznámku. Z jeho slov to vyznieva tak, že Zuzana bola „upírka“, čo z neho takmer vysala život.„Neviem, prečo to robí. Sám seba zhadzuje. Myslela som si, že je džentlmen,“ povedala bývalá hviezda Markízy, ktorá už niekoľko rokov žije v zahraničí pred rokmi. Vajdove obvinenia ju šokovali. „Chlapec sa chcel trošku popýšiť, aký je hrdina,“ povedala vtedy Zuza. „Rozmýšľam nad tým, že zbalím šaty, ktoré mi kúpil a pošlem mu ich! Nech mám pokoj,“ dodála v tom čase urazená Belohorcová.

Našli svoje šťastie

Hoci ich románik pred rokmi zapĺňal stránky magazínov, neskôr nasledovali štipľavé narážky. Podľa všetkého je ich vzťah dodnes na bode mrazu. Obaja však našli svoje šťastie. Jozef Vajda je od roku 2014 spokojný a vyrovnaný s manželkou Júliou, ktorá je jeho rovesníčka. Na oveľa mladšie partnerky nemá ani pomyslenie. Zuzana Belohorcová je už vyše štrnásť rokov šťastná s manželom Vlastom Hájkom, s ktorým má dve deti a žije svoj americký sen na Tenerife


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tvorili pár snov: Dnes si Belohorcová a Vajda nevedia prísť na meno!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti