eReport.sk

Trpké priznanie Lely Ceterovej: Čakala dvojičky, o jedno dieťa prišla


Bývalé playmate Lela Ceterová priznala smutnú skúsenosť. Pred desiatimi mesiacmi pôvodne čakala dvojičky, no o jedno bábätko žiaľ prišla. Dnes sa nesmierne teší z jedinej dcérky Lili.

Prezradila smutné tajomstvo. Modelka a expartnerka Karlosa Vémolu Lela Ceterová na svojom Instagrame uviedla smutnú správu. Pôvodne totiž pred desiatimi mesiacmi čakala dvojičky. „Dnes som mala veľmi sentimentálny deň..,úsmev sa striedal s pocitom smútku…na insta som zverejnila snímok…ale nie je aktuálny, je to spomienka…keď pán doktor počul na ultrazvuku dve srdiečka…možno preto som na Lilinku tak veľmi naviazaná, nech si myslia ľudia, čo chcú …mne to nevadí. Bola som veľmi šťastná, keď som zistila, že čakám bábo a naraz u lekára prekvapenie, keď videl na ultrazvuku a počul dve srdiečka,“ zaspomínala si Lela.

Ako sama píše, v tom čase prežívala stresujúce situácie, ktoré jej spôsobovali istí ľudia. Na tento deň nikdy v živote nezabudne.Nemohla som spať, prevaľovala som sa z boka na bok. Srdce mi bilo moc rýchlo. V noci na mňa skočil pes do postele, to som sa zľakla a sníval sa mi nad ránom sen, že som potratila. Ráno som upratovala dom, varila a nesmierne ma boleli kríže. Začala som špiniť a tak som sa rozhodla ísť na pohotovosť, môj najťažší deň…jednému bábätku prestalo byť srdiečko,“ píše ďalej svoj smutný príbeh.

Lekári si ju potom nechali dva týždne v nemocnici, lebo sa obávali o život druhého bábätka. Ceterová prežívala ťažké obdobie. O jedno bábätko sa zo strachu obávala, za druhým smútila…Z odstupom času sa ani nedivím, že sa to udialo. Na veľa vecí som bola sama, popritom som sa starala o zvieratá. Rodinu som mala na Slovensku. Zažila som veľa stresu a plaču a niektorí ľudia to nevedeli pochopiť, že mi ubližujú v tom najcitlivejšom období, ktoré by malo byť celé radostné a šťastné,“ tvrdí ďalej.

Lela čakala dvojičky

Napriek všetkým zlým veciam a stresovým situáciám sa snažila byť silná. Tak veľmi túžila po dieťatku. Dnes je vďačná za rodinu a priateľov, ktorí pri nej v týchto situáciách stáli.Najkrajší deň z celého tehotenstva bol 6.8 2019, keď mi vysoko špecializovaný odborník na morfológiu povedal, že dieťa je zdravé a bude to dievčatko. Vtom momente som bola najšťastnejšia budúca mama na svete. Celú dobu som sa tešila na dievčatko a pripravovala na novú etapu života,“ spomína modelka. Občas by chcela vedieť, či by druhé bábätko bol chlapček, alebo dievčatko a ako by vyzeralo. Dnes je blondínka rada, že jej osud doprial aspoň vytúženú dcérku Lili.

foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Trpké priznanie Lely Ceterovej: Čakala dvojičky, o jedno dieťa prišla

KOMENTOVALI STE: