eReport.sk
Jana Mutňaská, foto: profimedia

Trochu trapas. Toto bývalá finalistka súťaže krásy Jana Mutňanská nedomyslela!


Nie je jediná komu sa to stalo. Modelka chcela prezentovať štýlový život s fľašou šampanského. Ale nevie si ju ani otvoriť.

Toto jej nevyšlo! Chcela zaujať záberom, ktorý prezentuje jej štýlový život, no nepodarilo sa. Modelka Jana Mutňaská (32), ktorá sa chcela presadiť najprv v speváckej súťaži SuperStar, neskôr sa objavila vo finálovej dvanástke súťaže Miss Universe, pobavila internet. Na tyrkysovej sedačke pózuje v saténovom pyžame a snaží sa fanúšikov uviesť do tajov svojho súkromného života. Sledovateľom prezradila aký “cool” život vedie. Okrem toho, že má prezývku Džana trávi doma večery v saténe a lodičkách pri pohári perlivého moku: „Práve sa pozeráte na typickú Džanu. Miluje život, lebo jej životným krédom je “enjoy the life”. Miluje bublinky v ruke, lebo sú pre ňu stelesnením sekundového šťastia. Miluje hodvábne pyžamká, lebo v nich sa cíti ako vo vlastnej koži. Je sama sebou. Usmieva sa na svet a ten 100% hodváb s pierkami ju robí divou za každých okolností. Kto pozná Džanu vie, že v nich raňajkuje, nakupuje, randí, venčí, tankuje, oslavuje, večeria, drinkuje aj spí,” vyznala sa.

Lapsus

Mnohých, ale pobavil vtipný detail. Rozvalená na pohovke so širokým úsmevom drží pohár naplnený šumivým vínom. Interiér dekorujú knihy luxusných módnych domov, sviečka a fľaša ružového šampanského značky Lanson za päťdesiat eur. Šampanský dom Lanson bol jedným z prvých, ktorý v 50. rokoch prišiel na trh s ružovým šampanským. Rušivý faktor na fotografii je fľaša, ktorú si Džana ani neotvorila. Takže mal to byť dobrý fór? Plný pohár a zatvorená fľaša je skôr nepodarok.

Foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Trochu trapas. Toto bývalá finalistka súťaže krásy Jana Mutňanská nedomyslela!

KOMENTOVALI STE: