tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Primátor Trnavy Peter Bročka
Primátor Trnavy Peter Bročka. Zdroj: tasr

TRNAVČANOM JE HEJ Za nepokosený trávnik majú od Bročku takýto benefit!

Štýlové ospravedlnenie! Mesto Trnava sa oneskorilo s kosením trávnikov, tak sa rozhodlo tento prešľap občanom vykompenzovať. Páčil by sa vám takýto benefit aj vo vašom meste?

Bezplatný týždenný vstup na kúpalisko ako kompenzáciu a ospravedlnenie za oneskorenie kosenia verejných priestranstiev ponúkla trnavská radnica obyvateľom zhruba dvoch desiatok ulíc, predovšetkým na sídlisku Družba. Na vchody obytných domov vyvesila letáčiky s vysvetlením, že meškanie plánovanej kosby zapríčinil dodávateľ.

„Nešlo o nejaké fatálne zlyhanie, ale chceli sme byť k obyvateľom korektní. Inicioval to primátor Peter Bročka,“ povedala hovorkyňa mesta Veronika Majtánová. Ľudia z lokality môžu od 18. do 25. júna využiť ponuku bezplatného vstupu na kúpalisko na Ulici Juraja Slottu. „Stačí sa preukázať občianskym preukazom, personál vpustí návštevníkov na základe trvalého pobytu v lokalite. Návštevník uhradí iba desať centov za poistné,“ doplnila hovorkyňa. V histórii kosenia mestskej zelene prišla takáto ponuka od radnice prvýkrát.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TRNAVČANOM JE HEJ Za nepokosený trávnik majú od Bročku takýto benefit!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku