eReport.sk
SR20, foto:instagram

Tréner Slovenska Petrovický po prvom tréningu: Mám skvelý pocit

Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov si dosýta užili prvý spoločný tréning v Edmontone, ktorí mohli absolvovať na základe viacnásobne negatívnych výsledkov testov na koronavírus a oficiálnom povolení opustiť karanténu. Tridsať hráčov malo možnosť korčuľovať takmer jeden a trištvrte hodiny.

„Skvelý pocit,“ netajil nadšenie tréner slovenskej „dvadsiatky“ Róbert Petrovický. „V piatok popoludní sme sa všetci stretli prvýkrát po piatich dňoch a presunuli sa na večerný tréning. Každé mužstvo malo v prvý deň jednu jednotku, my sme boli na zozname o šiestej večer miestneho času. Na chlapcoch bolo vidno, že sa veľmi tešia. Aj rozloženie tréningu sme prispôsobili tak, aby mali z neho radosť. Som veľmi spokojný, pretože z hráčov išla iskra,“ uviedol v rozhovore pre hockeyslovakia.sk.

Slováci sú v dejisku MS už od minulého víkendu. Členovia výpravy absolvovali od nástupu do záverečnej fázy prípravy vo Zvolene do prvého tréningu v Edmontone dovedna viac ako 350 PCR testov na koronavírus. Zatiaľ každý bol negatívny. „Všetko ide podľa plánu. Teším sa, že nás sprevádzajú skvelé správy. Po ukončení izolácie máme za sebou veľmi dobrý deň a tešíme sa na ďalší podľa programu. V sobotu nás čaká tréning o 12-tej miestneho času (20.00 SEČ, pozn. red.),“ informoval Petrovický.

Zdroj:tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tréner Slovenska Petrovický po prvom tréningu: Mám skvelý pocit

Hokej

Tipos liga

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php