eReport.sk
Lucia Barmošová, foto: profimedia

Trápi moderátorku Luciu Barmošovú nechcená pleseň na nechtoch? Takto to okomentovala!

Ďalšia obeť zlomyseľníkov. Nie je jediná, ktorej tvár a meno zneužívajú na reklamné kampane. Barmošovú namočili do poriadnej nechutnosti.

„Normálne neviem, či sa smiať alebo plakať,” komentuje reklamu, ktorú našla na internete. Článok sa nachádza na pofidérnej stránke peromesa.fungonisofficial.com. Keď ju rozkliknete vyzerá graficky totožne ako slovenský bulvárny denník. Nechýba ani logo. Preto má čitateľ pocit, že našiel skutočný rozhovor s jojkárskou hlásateľkou. „Každý, kto má nechtovú mykózu, žije s nainštalovanou bombou a skutočne hnije. Prečo lekári o tom nehovoria a čo sa deje v nemocniciach našej krajiny – úprimný rozhovor s Luciou Barmošovou,” znie úvod vymysleného článku.

Rýchlo kupujte, zachránite sa

Ide o rozsiahli rozhovor, kde pokladá fiktívny novinár moderátorke deväť otázok o mykóze. Prečo o vážnej chorobe nikdy nehovorila, a ako sa o ňu postarali v nemocnici. Na záver hovorí Lucia Barmošová o produkte, ktorý jej vraj pomohol sa plesne zbaviť. Samozrejme keď na liek kliknete odkáže vás na produkt za 39 eur! S výzvou ihneď si kúpte! Pod článkom je rozsiahla diskusia kde si čitatelia liek pochvaľujú. Je viac ako pravdepodobné, že opäť len virtuálna. Moderátorka Lucia Barmošová je šokovaná a jednoznačne popiera, že by takýto rozhovor niekedy spravila: „Toto je čistý výmysel,” zdôraznila.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport