eReport.sk
Raper Rytmus, foto: profimedia

Trapas vo Varoch. O Rytmusa nebol záujem. Na jeho rap bola zvedavá len hŕstka ľudí!

Kto vysoko lieta nízko padá. Slovenský raper už dlho takú potupu asi nezažil. Na Medzinárodnom filmovom festivale v Karlových Varoch, kde sa vždy zíde smotánka z celého sveta, bol Rytmus maličký ako chrobáčik na chodníku.

Na taký prepadák určite nie je slovenský raper Patrik Vrbovský alias Rytmus zvyknutý. Vždy o sebe tvrdil, že je najlepší z najlepších, čo sa ale vo Varoch zrovna nepotvrdilo. Na jeho vystúpenie rad nestál. Že by Rytmusovi už tie najlepšie časy odzvonili?

Keď sa ohlásilo, že na jednom z koncertov v klube Kaiser 55 vystúpi slovenská hviezda Rytmus, organizátori asi čakali, že sa fanúšikovia len pohrnú. Aké ale muselo byť sklamanie, keď chvíľu pred koncertom bol vonkajší klub skoro prázdny.

Skalní fanúšikovia sa postavili pod pódium, ale viac ako sto ich byť ani nemohlo. Sám Patrik musel byť určite nemilo prekvapený, že mu prišlo fandiť tak málo ľudí. Veď vo veľkom priestore, ktorý znesie aj vyše tisíc ľudí, to vyzeralo, že prišlo “päť a pol človeka”, priestor zíval prázdnotou.
Síce zahral aj svoj najväčší hit Zlatokopky, v ktorom účinkovala česká modelka Agáta Hanychová, žiadne veľké ovácie však nezískala. Musela to byť pre jeho ego asi veľká rana, pretože je to zatiaľ najmenej ľudí, čo tam kedy prišlo na koncert.

Foto: profimedia, instagram


Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport