eReport.sk
Foto: facebook

Tragédia v rodine speváka Ricca Šarköziho: Jeho brat je mŕtvy, na pohreb čakajú šiesty týždeň!


Veľká tragédia! Talentovaný spevák Richard Ricco Šarközi (33) prišiel o milovaného staršieho brata Júliusa († 40). Volali ho Ďuso. Ich rodinu zachvátil obrovský smútok a vôbec netušia, čo sa stalo. Július bol skvelý klavirista, ktorý sprevádzal na koncertoch Evu Mázikovú či Richarda Müllera.

Spevák Richard Ricco Šarközi prišiel pred šiestimi týždňami o brata. Jeho smrť je stále zahalená rúškom tajomstva. Stalo sa tak v deň, kedy sa mala rodina s Júliusom stretnúť. Ten sa však nehlásil, rodina sa začala strachovať a nahlásila ho ako nezvestnú osobu. Polícia ho po nájdení nevedela identifikovať, lebo pri sebe nemal potrebné doklady. Našli ho na Jasovskej ulici v Bratislave.

Riccovi sa v ten deň zveril, že stratil občiansky preukaz. Identifikácia nahlásenej osoby nebola jednoduchá. Podľa fotiek však zistili, že je to on. Jeho mama musela kvôli identifikácii podstúpiť testy DNA. Rodina o smrti ich blízkeho doteraz nič nevie. Július bol otcom, mal dcéru Sofiu, no so svojou družkou nežil.

FOTO Ricciho Šarköziho aj so známymi celebritami

Zdroj: Facebook Richard Ricco Šarközi

„Týždeň pred zmiznutím sme boli v kontakte, volali sme si aj 30-40 krát denne. Vždy sme o sebe vedeli,“ povedal smutný Richard pre eReport. „Môj brat bol nekonfliktný, mal veľmi rád zábavu. Kam ste ho posadili, tam bol,“ spomína spevák. Priznáva, že situácia s jeho posledným odpočinkom je vážna. „Stále nie je pochovaný, každý deň musme volať na príslušné orgány. Mám pocit, akoby sme nemali žiadne práva,“ vysvetľuje Richard.

Spevák Richard Ricco Šarközi zahviezdil v slovenskej speváckej šou X Factor, neskôr sa duo s Claudiou Farkašovou zúčastnilo aj maďarskej verzie. Práve koncom roka 2017 dobyli svojím spevom Budapešť a stali sa celkovými víťazmi tejto šou. Napriek tomu, že mali kariéru dobre našliapnutú, Ricco sa v roku 2020 rozhodol ukončiť spoluprácu a ísť vlastnou cestou. Za spoločné roky jej, samozrejme, poďakoval, no potreboval sa vo svojej kariére posunúť ďalej. Teraz čaká so svojou milovanou rodinou na chvíľu, kedy budú môcť Júliusa pochovať.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tragédia v rodine speváka Ricca Šarköziho: Jeho brat je mŕtvy, na pohreb čakajú šiesty týždeň!

KOMENTOVALI STE: