eReport.sk
Policajná fotka z tragickej nehody na Zemplínskej šírave.
Policajná fotka z tragickej nehody. Foto: fb/policia

Tragédia na Zemplínskej šírave: Motorkár prišiel o život, mladý šofér auta mu skrížil cestu!

Štyridsaťsedemročný motocyklista podľahol zraneniam pri dopravnej nehode na Zemplínskej šírave. Informuje o tom košická krajská polícia na sociálnej sieti. Ozrejmila, že k udalosti došlo v piatok (18. 6.). Po nehode polícia zadržala vodičský preukaz 24-ročnému vodičovi osobného auta z okresu Michalovce. Nehodu polícia vyšetruje.

“Počas dokumentovania dopravnej nehody bolo zistené, že 24-ročný vodič z okresu Michalovce viedol motorové vozidlo zn. Kia Rio v smere od obce Kusín na obec Kaluža, kde chcel s vozidlom odbočiť vľavo do areálu rekreačného strediska cez dva jazdné pruhy. V tom čase v protismere v ľavom jazdnom pruhu prechádzal 47-ročný motocyklista z Michaloviec na motocykli zn. Yamaha. Po zrážke motorové vozidlo Kia Rio posunulo do vozidla Kia Sportage, ktoré vychádzalo z areálu a ktorého vodič dával prednosť v jazde motocyklistovi,” ozrejmila udalosť polícia.

Policajné snímky z miesta tragickej nehody

GALÉRIA – Foto: fb/KRPZKE

Vodičov polícia podrobila dychovým skúškam na alkohol s negatívnym výsledkom. “Vodičovi motorového vozidla Kia Rio bol na mieste zadržaný vodičský preukaz. Dopravná nehoda je v štádiu vyšetrovania,” uzavrela polícia.

Zdroj: fb/KRPZKE

Zdroj: tasr

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport