tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Matka s dieťaťom v kočíku pred výťahom.
Ilustračná snímka. Foto: shutterstock.com

TRAGÉDIA Batoľa zomrelo po zaseknutí sa výťahu v Bratislave! Žena skončila v nemocnici

AKTUALIZOVANÉ – Po zaseknutí sa vo výťahu obytného domu v Bratislave zomrelo dieťa. Žena, ktorá sa nachádzala s dieťaťom vo výťahu, bola s ťažkými zraneniami prevezená do nemocnice. Potvrdila to hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Veronika Martiniaková. Upozornil na to spravodajský portál Aktuality.sk.

„Dnes v čase o 15.45 h sme prijali oznámenie o zaseknutí osôb vo výťahu v jednom z obytných domov na Legionárskej ulici v Bratislave. V dôsledku tejto tragickej udalosti malo dôjsť k úmrtiu maloletého dieťaťa a k ťažkým zraneniam ženy, ktorá bola prevezená do nemocnice,“ spresnila hovorkyňa s tým, že hodnovernosť tohto oznámenia privolaná policajná hliadka potvrdila. Dodala, že bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.

Zdroj: fb/krpzba

Zomrelo batoľa, nepodarilo sa ho oživiť

Hasiči spresnili, že po ich príchode bola medzi výťahom a výťahovou šachtou zaseknutá osoba, pričom vo výťahu sa nachádzalo zranené batoľa, ktoré odovzdali do starostlivosti záchranárov.

„Hasiči osobu z priestoru vyslobodili a spolu s posádkou záchrannej zdravotnej služby začali s okamžitou resuscitáciou, ktorá bola úspešná a osobu sa podarilo oživiť. Následne bola prevezená do nemocnice. Batoľa sa aj napriek veľkej snahe zasahujúcich zložiek oživiť nepodarilo,“ ozrejmila Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru (HaZZ).

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TRAGÉDIA Batoľa zomrelo po zaseknutí sa výťahu v Bratislave! Žena skončila v nemocnici

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku