eReport.sk
Policajt hliadkuje pri odbernom mieste. Foto: tasr

Toto zamestnalo policajtov počas nedeľného testovania najviac


V porovnaní so sobotou (31. 10.) bola nedeľa z hľadiska polície bez vážnejšieho narušenia verejného poriadku a komplikácií v doprave. Policajti nemuseli počas nedele riešiť ani mimoriadne dopravné situácie. TASR o tom informovala hovorkyňa Prezídia Policajného zboru Denisa Bárdyová.

„Najčastejšie sme sa stretávali s prípadmi, na ktoré sme opakovane upozorňovali počas dňa. Vo viacerých krajoch sa občania pokúšali opätovne absolvovať testovanie. Polícia všetky tieto prípady rieši,“ uviedla Bárdyová.

Bez rúška a navyše bez spôsobov

Narušenie verejného poriadku zaznamenali policajti na jednom z odberných miest v Košiciach. „Muž bez rúška narúšal priebeh testovania nedôstojným správaním. Polícia osobu, zjavne pod vplyvom alkoholu, predviedla na policajné oddelenie k ďalšej realizácii. Za nenosenie rúška polícia tento prípad dokumentuje ako priestupok proti verejnému poriadku a priestupok na úseku verejného zdravotníctva,“ uzavrela policajná hovorkyňa.

Všetky dôležité informácie, vrátane videí a fotografií o priebehu celoplošného testovania nájdete TU, situáciu vo všetkých kútoch Slovenska sledujeme ONLINE.

tasr/ap

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Toto zamestnalo policajtov počas nedeľného testovania najviac

KOMENTOVALI STE: