eReport.sk
Ilustračné foto, tréner, coach
Ilustračné foto:shutterstock

Toto naozaj nevyšlo! Klub prišiel o trénera po nevydarenom žarte

Tak tento sa naozaj nepodaril! Prvý apríl je v znamení rôznych žartov, či už podarených alebo aj tých častokrát prehnaných za mieru únosnosti. V Rumunsku však prvý apríl zobrali naozaj po svojom a zdvihli latku bizarnosti poriadne vysoko.  

Futbalový klub zašiel o krok ďalej, čo ich stálo o mnoho viac ako si mysleli. Rumunský klub z tretej ligy Industria Galda de Jos sa rozhodol požiadať o pomoc miestne médium, aby ich žart dali na úplne inú úroveň. Noviny mali vtipne informovať o tom, že hlavného trénera Stefana Fogorosiho pre sériu nepriaznivých výsledkoch klubové vedenie prepustilo.

V článku sa mal vyjadriť aj prezident klubu, ktorý ďakoval Fogorosimu za náročné obdobie, ktoré v tíme musel zvládať, ale napokon sa ich cesty musia rozdeliť. „Od začiatku vedel, že šance na prežitie v klube sú nulové, ale po troch po sebe nasledujúcich prehrách je lepšie podať si ruku a ísť každý inou cestou,” písalo sa v bizarnom článku.

Zatiaľ čo správa od rumunského klubu bola aprílovým žartom, tréner, žiaľ tento ich úmysel nepochopil. Rozzúrený v tom okamihu ako si šokovane prečítal noviny ukončil s klubom spoluprácu a na najbližšie plánovaný tréning sa už nedostavil.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Futbal

Aktuálne v športe

Politika

Správy

Celebrity

Šport