eReport.sk
Jaroslav Naď (OĽaNO). Foto: tasr

Toto Naďa asi nepoteší. Niektorí poslanci za OĽANO vraj za zmluvu s USA nezahlasujú

Dohoda o obrannej spolupráci s USA vyvoláva množstvo vášní. A zdá sa, že nielen v rámci opozície. Čoraz viac sa začína v kuloároch šepkať, že so zmluvou majú problém aj niektorí poslanci z radov Obyčajných ľudí.

V každom klube sa nájde niekto, kto má s tým nejaký problém a nezahlasuje“, nechal sa pred pár dňami počuť predseda brannobezpečnostného výboru Juraj Krúpa, ktorý kandidoval za OĽANO. Že nie všetci Obyčajní ľudia sú z dohody nadšení, potvrdil aj Andrej Stančík.

Andrej Stančík priznal, že niektorí jeho kolegovia v strane OĽANO majú problém s obrannou dohodou. – Foto: tasr

Ja si myslím, že nejaké tri-štyri hlasy z OĽANO nebudú za napriek tomu, že minister Naď s nami komunikuje. Mali sme tam aj ľudí z ministerstva obrany, napriek tomu niektorí podľahli konšpiráciám, dezinformáciám, alternatíve a vidia ten svet trošku jednoduchšie. Tak oni za to možno nezahlasujú,“ priznal poslanec za OĽANO v živom vstupe. Mladý politik dohodu kvituje.

Čítajte viac:

  1. Generálny prokurátor SR Maroš Žilinka počas vyhlásenia 2. septembra 2021 v Bratislave.
  2. Šéf SNS a bývalý predseda parlamentu Andrej Danko v štúdiu eReportu.
  3. Čaputová

„Nemusíme mať radi všetko, čo Amerika spravila. Nemusíme schvaľovať vojnu v Iraku, vojnu v Afganistane, kde mimochodom Fico posielal našich slovenských vojakov, keď bol premiérom. Ale sme členmi NATO,“ zdôraznil.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Toto Naďa asi nepoteší. Niektorí poslanci za OĽANO vraj za zmluvu s USA nezahlasujú

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti