eReport.sk
Meghan Markle, foto: profimedia

Toto Meghan nečakala: Prídu lepší priatelia, odkázala jej bývalá kamarátka!

Bývalá kamarátka Meghan Markle (40) Jessica Mulroney (41) zaujala na sociálnych sieťach tajomným príspevkom! K narodeninám však bývalej herečke nepopriala!

Medzi mnohými gratulantmi, ktorí Meghan Markle verejne blahoželali k 40. narodeninám, jej blahoželanie chýbalo. Celebrity ako speváčka Adele, či módna návrhárka Stella McCartney jej gratulovali, no jej bývalá kamarátka a módna návrhárka Jessica Mulroney nezverejnila vôbec nič.

Viac sa dozviete:

Zverejnila však status o priateľoch. „Sú priatelia, ktorí sa dištancujú a ani sa nepýtajú ako sa máte. Život sa mení. Strácate lásku. Strácate priateľov. Strácate kúsky samých seba, o ktorých ste si nepredstavovali, že budú preč. Vstupuje nová láska. Prídu lepší priatelia,“ zverejnila bývalá kamarátka Meghan Markle svoj status na zamyslenie.

Meghan a Jessica si boli veľmi blízke, chodili na spoločné dovolenky v dobe, keď bola Meghan hereckou hviezdičkou. Jessica jej v tom čase pomáhala v oblasti módy. Bola vraj neoficiálnou organizátorkou jej svadby a taktiež jej svedkyňou. K narodeninám jej nepopriala, len zverejnila tento tajomný status. Čo sa medzi dvomi ženami v skutočnosti stalo, vedia len ony dve.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Toto Meghan nečakala: Prídu lepší priatelia, odkázala jej bývalá kamarátka!

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti