eReport.sk
Igor Matovič, foto: tasr

TOTO Matovič nerozdýcha! Bukovský to povedal natvrdo

Uprostred koaličnej krízy, keď nie je jasné či a ako sa vlastne vyrieši, sa k celej záležitosti rozhodol vyjadriť aj lekár Igor Bukovský. Odborník na výživu je už nejaký ten piatok na nože s vládou pre rozdielne názory na pandémiu COVID-19. Tento raz sa však Bukovský rozhodol vyjadriť priamo na adresu premiéra a jeho štafáže.

Bukovský na svojom kanály zverejnil video pod názvom Egolízači predsedu vlády – najväčšia hrozba Slovenska. Lekár reagoval na čitateľskú otázku, či táto celá kríza nie je skôr cielený zámer. Bukovského fanúšik totiž nemôže uveriť, že by Matovič a ostatní takto reagovali prirodzene. „Toto je pasca, ktorá hrozí človeku, keď sa začne pokúšať pochopiť sociopata a psychopata,“ začal lekár s tým, že v tom nie je nič osobné a má na mysli definíciu psychopata a sociopata.

Bukovský to natrel nielen Matovičovi, ale aj jeho prívržencom. – Foto: sita

Ale neskôr sa už do osobnej roviny dostal. „Človek, ktorý nemá príslušné vzdelanie nedokáže rozumieť tomu ako vlastne rozmýšľa a cíti človek, ktorý spĺňa kritériá… Veď tento človek nám spĺňa z piatich základných kritérií definície sociopata a psychopata šesť,“ dodal Bukovský s tým, že ale toto nie je ospravedlnenie pre terajšieho predsedu vlády, ktorým je Igor Matovič. „Toto je verejná morálna obžaloba celého jeho blízkeho aj vzdialenejšieho okolia, ktoré ho ešte stále podporuje a tým ho udržiava v jeho pokrivenom vnímaní reality,“ spustil lekár, ktorému sa nepáči, že sa momentálne nerieši už nič iné, iba vládna kríza.

Podľa Bukovského sú väčším problémom ako Matovič jeho podporovatelia. – Foto: tasr

„Vtláčame do spoločnosti ďalší konflikt a človek, ktorý je jeho zdrojom, bude na tom trvať. Zbavme sa ilúzie, že dokážeme rozmýšľať alebo vnímať ako on. Zbavme sa ilúzie, že sa dá dohodnúť, že dobrý úmysel platí, zbavme sa ilúzie, že keď sa polepší, tak je to trvalé. Zbavme sa ilúzie, že druhá šanca…Všetci tí, ktorí tomu veria, všetci tí, ktorí to neustále podporujú sú dnes viac toxickí a predstavujú pre našu krajinu a celú našu spoločnosť oveľa väčšie nebezpečenstvo ako terajší predseda vlády,“ uzavrel Bukovský, ktorý však nikoho priamo nemenoval.

Lekár má s Matovičom napäté vzťahy už dlhšie. Pred niekoľkými mesiacmi ho predseda vlády označil za konšpirátora a blázna. Dôvodom boli Bukovského rozdielne názory na pandémiu COVID-19.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TOTO Matovič nerozdýcha! Bukovský to povedal natvrdo

Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport