eReport.sk
Igor Matovič, foto: tasr

Matovič to schytal od sestry: Ste banda a v limuzínach si vozíte k**vy

Pustila sa doňho aj rodina! Premiér Igor Matovič je zrejme v poslednom čase zvyknutý na vlny kritiky či „hejtu“, ktoré si vyslúžil aj odklepnutím nie práve najpopulárnejších protipandemických opatrení. Okolo šéfa vládneho kabinetu dokonca pre podozrenie z vyhrážok posilnili ochranku a po novom sa vyváža v opancierovanej limuzíne. Zdá sa však, že premiér pre ostrú kritiku „fanúšikov“ nemusí chodiť ďaleko a poriadne to schytáva aj od najbližších. V poslednom čase si ho doslova vychutnáva sestra Zuzka. Čo odkazuje Igorovi a jeho vláde?

Nič mu nedaruje! Igor Matovič má v súčasnosti síce hlavu plnú pandémie, no zdá sa, že ani v jeho súkromí to nešľape úplne podľa jeho predstáv. Premiérova sestra Zuzana sa doslova odtrhla z reťaze a paradoxne sa na sociálnych sieťach púšťa do bratovej vlády s poriadnou vervou.

Sestra Igora Matoviča Zuzana svojmu bratovi nič nedaruje. Foto: Facebook/zb

V limuzínach si vozíte k**vy!

Sestru Zuzku by ste dnes už pod jej rodným menom Matovičová hľadali márne. Po tom, ako sa vydala, si zmenila meno a na prvý pohľad by ste ani nepovedali, že majú s premiérom niečo spoločné. Až na to, že ho familiárne na sociálnych sieťach oslovuje Igor. Je jasné, že Zuzana si nenechá ujsť nič z aktuálneho spoločenského a najmä politického diania. V poslednom čase ju doslova do biela rozpálila bratova iniciatíva celoplošne otestovať celé Slovensko.

Statusy sestry Igora Matoviča sú voči vláde poriadne kritické. Foto: facebook/zb

„Myslela som, že vyhrážky, nátlak a vydieranie sú praktiky, ktoré používa len mafia,“ naráža na svojom profile na sociálnej sieti Zuzana na plány svojho brata. Práve testovanie polarizovalo spoločnosť. Množstvo ľudí priznalo, že išlo na odberné miesta z donútenia. Matovičovej sestre sa nepozdávajú ani sankcie, ktoré ľuďom hrozili, ak by sa testovania nezúčastnili. Nazvala ich chrapúnskymi.

Matovičova sestra sa nevyhýba ani poriadnym vulgarizmom. Foto: Facebook/zb

V explózii kritiky a emócií zašla ešte ďalej. „Banda vydieračská! Berie 5000 eur, vozí si v štátnych limuzínach k**vy za naše  dane a vraj “prázdna špajza” a zákaz vychádzania,“ neudržala sa Zuzana a správu ešte zaklincovala zvracajúcim „smajlíkom“.

Kritika aj za svadbu

Zuzana si rypla aj do nedávnej premiérovej minikauzičky. Krátko po odklepnutí a odporúčaniach, aby sa ľudia vyhýbali hromadným akciám, šéf vlády urobil úplný opak. V lete si totiž vyhodil z kopýtka na svadbe svojho poslanca Michala Šipoša. Podľa fotografií v médiách bez rúška a v obklopení desiatok hostí. Tento prešľap, samozrejme, neušiel ani Matovičovej sestre Zuzane. „Obyčajný premiér bez rúška na svadbe=ospravedlnenie. Obyčajný človek bez rúška na svadbe=pokuta 20 000 eur, farizejstvo, top level,“ udrela Zuzana. Tá vo svojich statusoch brata často oslovuje priezviskom, no rada ho volá aj familiárnym Igor.

Kedy nastal zlom?

Podľa všetkého sa však zdá, že Zuzana nebola voči bratovi vždy negatívne naladená. Jej vyjadrenia sa ale postupom času vyostrovali a z latentných narážok sa stala otvorená, ba až neuveriteľne ostrá kritika. Dokonca aj v médiách v minulosti oboch súrodencov bez problémov spájali bez náznaku nejakej väčšej súrodeneckej rivality.

Portál pluska.sk zverejnil výpoveď učiteľa oboch súrodencov. „V škole nevytŕčal z radu, nereprezentoval v športe, či v nejakých predmetoch. Podľa mňa bola Zuzka priebojnejšia. Vyštudovala medicínu, no zanevrela na ňu po otcovej smrti. Na protest, že ho lekári nevyliečili z rakoviny. Teraz predáva parfumy vo vlastnom obchode,“ povedal pre portál. Cez sociálnu sieť sme oslovili aj samotnú Zuzanu, no na otázky, kde sa vzala jej nevraživosť voči krokom svojho brata, do uzávierky neodpovedala. Podobne bez odpovede skončili naše otázky adresované priamo premiérovi.  

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport