eReport.sk
Igor Matovič Foto: tasr

Toto by ste nečakali! Matovič má novú hovorkyňu. Zlanáril si k sebe SEXI redaktorku

Ako premiér sa vyjadroval ku všetkému. Žiadny hovorca, žiadny mediálny poradcovia. Občas to tak aj vyzeralo. Igor Matovič si išiel svoje. Dnes je z neho minister financií a zrejme svoju komunikačnú stratégiu prehodnotil. Novou hovorkyňou financmajstra bude redaktorka spravodajskej televízie TA3, sympatická Michaela Lovásová. Prečo sa odhodlala k dôležitému kariérnemu kroku?

Rodená Banskobystričanka začínala v TA3 v roku 2016 ako webová editorka, neskôr sa však prepracovala aj pred kamery. Okrem bežného spravodajstva pokrývala aj ekonomické témy. To sa jej na novom pôsobisku isto zíde.

„Ekonomika je všade okolo nás, ekonomiku máme v obchode, v regáloch, bežne sa s ňou stretávame na ulici, takže snažím sa nejako aj tým divákom to povedať takou tou ľudskou rečou, aby tomu rozumeli, aby zistili, že aj za tými číslami je niečo zaujímavé,“ povedala Lovásová minulý rok pri príležitosti 19-teho výročia televízie.

V televízii jej chýbal voľný čas

Zároveň aj priznala, že robota v médiách má aj svoje tienistejšie stránky. „Dala mi skvelých kolegov, výborný kolektív. To čo mi ale tak trošku vzala je voľný čas, keďže popri práci je veľmi ťažko skonsolidovať ten súkromný život,“ rozhovorila sa pred časom nová Matovičova hovorkyňa, ktorá sa netají tým, že rada cestuje a spoznáva nové krajiny. Na sociálnej sieti sa nebojí prezentovať aj zvodnými fotkami z exotických destinácii.

Viac FOTO Matovičovej sexi hovorkyne nájdete v GALÉRII

Zdroj: FB ML

Nastúpila na deň detí

Otázne je, či si na novom pôsobisku užije viac voľna a cestovania, alebo to bude práve naopak. Na rezorte financií začala zarezávať od prvého júna. „Budem novou hovorkyňou Ministerstva financií Slovenskej republiky,“ potvrdila pre eReport Lovásová.

Zisťovali sme od nej čo rozhodlo, že po piatich rokoch opúšťa spravodajskú televíziu a na plecia si zoberie náročnú úlohu mediálne zastrešovať výstupy ministra financií Igora Matoviča. Zatiaľ sa však zdráha odhaliť viac. „Nejdem ešte komentovať tieto otázky, neskôr sa k tomu rada vyjadrím, ale zatiaľ to nechajme takto otvorené,“ odkázala nám nová sexi posila z tlačového odboru financmajstra.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Toto by ste nečakali! Matovič má novú hovorkyňu. Zlanáril si k sebe SEXI redaktorku

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti