eReport.sk
Michaela Kociánová, foto: profimedia

Top modelka Michaela Kociánová je opäť zamilovaná. Asi našla otca svojich detí!

Kociánová naposledy randila s anglickým finančníkom Arranom Yentobom. Pár tvorila aj s českým moderátorom Leošom Marešom či bývalým futbalistom Filipom Šebom. Zdá sa, že teraz našla otca svojich detí. Plánuje dve.

Slovenská topmodelka Michaela Kociánová (32) má opäť motýle v bruchu. Zalovila v zahraničných vodách. Prezradila, že jej nový objav nie je Slovák ani Čech. Plánuje ho čochvíľa zverejniť na sociálnej sieti: „Budete prekvapení,” povedala pre český Blesk. „Zatiaľ nechcem nič viac hovoriť, je to čerstvé. Akurát, že som šťastná,“ nadhodila. S novým priateľom si vie predstaviť aj rodinu. Avšak najprv si ho musí preveriť: „Moja mama vždy hovorí, dvakrát meraj raz rež.” Kociánová sa chce ešte dva roky venovať kariére a potom príde podľa jej plánov čas na rodinu. V ktorej krajine ostane žiť, ešte nevie. Aktuálne dokončila interiér bytu v Bratislave v projekte Sky Park by Zaha Hadid. Ide skôr o investičný byt, ale nevylučuje, že v ňom raz bude žiť.

Odsťahovala sa do Nemecka

Teraz sa presťahovala do Nemecka. Odtiaľ sa jej jednoduchšie lieta po svete. Zo Slovenska, kvôli vysokému počtu nakazených, to bolo komplikované. Raz sa jej stalo, že ostala na letisku vo Frankfurte sedem hodín, zavretá v miestnosti bez toalety a nabíjačky na telefón. Nechceli ju pustiť do krajiny.

Nespokojná s telom

Modelka má tiež partie, ktoré by si chcela nechať vylepšiť. Nové prsia nevylučuje po pôrode. Zatiaľ jej vadia strie na zadku a tetovanie na zápästí. Chce si ho dať odstrániť. Kérovať sa dala počas vzťahu s Filipom Šebom. Ten má záľubu v tetovaní.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport