eReport.sk
Foto: Sothebysrealty

TOP 5 najluxusnejších bytov v Bratislave: Ich budúcim majiteľom máte čo závidieť

Máte aj vy vysnívaný byt či dom, v ktorom by ste chceli stráviť zvyšok života? Presne viete, ako kde čo má byť, z akého materiálu to má byť no najmä chcete, aby pohľad z presklenej terasy bol na nezaplatenie? Či veríte alebo nie, naše hlavné mesto ponúka rôzne skvosty, ktoré ulahodia aj tým najnáročnejším. Samozrejme, treba pri nich siahnuť poriadne hlboko do vrecka.

Politici, známe osobnosti či podnikatelia si na lukratívnych miestach v Bratislave postavili svoje domy snov, či byty vyšperkovali do detailov. Avšak ak túžite po niečom takom aj vy, realitky majú v ponuke aj to najluxusnejší „tovar” v meste! Pozrite si to najlepšie, čo hlavné mesto ponúka!

Staré mesto – Horský park

Nadštandardný viladom v prestížnej lokalite v Bratislave neďaleko Horského parku. Spĺňa najvyššie architektonické a urbanistické štandardy.  Rezidencia ponúka tri byty. Všetky majú veľkoformátové hliníkové okná, podlahové kúrenie, stropné chladenie a krb. Ku bytom patrí aj podzemná garáž. O bezpečnosť sa postará kamerový systém. Ceny bytov sa pohybujú od 650 000 eur do 1 250 000 eur. Záleží od rozlohy a počtu izieb.

Zdroj: Sothebysrealty

Článok pokračuje na ďalšej strane > > 

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TOP 5 najluxusnejších bytov v Bratislave: Ich budúcim majiteľom máte čo závidieť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti