tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
milan škriniar, luxusné lietadlo, futbalista, slovensko
Milan Škriniar, foto:ig/m.skriniar

TOMU sa povie luxus: Škriniar letel na Cyprus luxusným tryskáčom!

Slovenský reprezentant Milan Škriniar cestoval na zápas kvalifikácie o Majstrovstvá sveta 2022 v Katare naozaj vyberavým spôsobom. Na cestu ponad Stredozemným morom si zvolil luxusný tryskáč!

Hráč lídra talianskej Serie A Interu Miláno bol ako ostatní už tradične nominovaní na zápasy reprezentácie. Po obdŕžaní oficiálnej poznámky sa však v tíme z mesta módy vyskytol veľký problém. Aktuálna pandemická situácia ovplyvňuje situáciu po celom svete a výnimkou nie sú ani svetové športové tímy. U Škriniarovho spoluhráča zistili nákazu COVID-19. Do poslednej chvíli bola preto jeho účasť v zápas ohrozená a hrozila mu dokonca 2-týždňová karanténe. Napokon však pár dní pred zápasom dostal od svojho tímu výnimku a mohol odcestovať na Cyprus.

Zrejme aj pre nedostatok času si zvolil cestu drahšiu ale o to bezpečnejšiu. Prenajal si od súkromnej firmy luxusný tryskáč. Čo by to bol za manžela a otca, kebyže nechá svoje ženy doma. Spoločnosť mu preto robili jeho manželka Barbora a polročná dcérka luxusným tryskáčom Charlotte.

Spoločnosť Škriniarovi robili na ceste na Cyprus ženy jeho života – Foto: ig/barboraamilanpage


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

TOMU sa povie luxus: Škriniar letel na Cyprus luxusným tryskáčom!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku