tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Fico Tomáš
Robert Fico (vľavo) a Erik Tomáš Foto: tasr

Tomáš otvorene o Ficovej ponuke: Sme pre neho zradcovia a volá nás do spolupráce. Je to schizofrenické!

Podpredseda mimoparlamentnej strany Hlas-SD Erik Tomáš nevylúčil spoluprácu so Smerom-SD pri blížiacich sa komunálnych voľbách. Ponuku lídra Smeru-SD Roberta Fica však označil za trochu schizofrenickú.

Podčiarkol, že karty rozdajú voliči. Do parlamentných volieb pôjde Hlas-SD podľa jeho slov určite ako samostatná strana. „Na jednej strane sa o nás vyjadruje, že sme zradcovia, a potom nás volá do spolupráce. Je to trochu schizofrenické,“ reagoval Tomáš na ponuku spolupráce zo strany Fica, ktorý súčasných členov Hlasu-SD kritizoval po ich odchode z jeho strany.

Tomáš zopakoval, že z volebnej spolupráce Hlas-SD vylúčil len ĽSNS a OĽANO. Priblížil, že vylúčenie ĽSNS je ideologické a vylúčenie OĽANO súvisí s ich amatérskym riadením krajiny.

Šéf opozičného Smeru-SD v stredu opäť vyzval Hlas-SD na rokovanie o spolupráci pred jesennými komunálnymi a regionálnymi voľbami, ktorá by mala vyvrcholiť pri parlamentných voľbách. Chce, aby súčasťou rokovaní bola aj mimoparlamentná SNS. Potenciál Smeru-SD a Hlasu-SD je podľa neho veľký, pričom by mohli vyhrať parlamentné voľby s výsledkom, ktorý by stačil na zostavenie vlády len z týchto dvoch strán.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tomáš otvorene o Ficovej ponuke: Sme pre neho zradcovia a volá nás do spolupráce. Je to schizofrenické!

2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku