tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Tomáš Klus
Tomáš Klus, foto: profimedia

Tomáš Klus priznal s manželkou vážnu krízu: Hrozí mu rozvod?

Nie je žiadnym tajomstvom, že bol Tomáš Klus (35) svojej manželke Tamare opakovane neverný. Tá mu odpustila, ale dvojica priznala ďalšiu krízu!

To, že Tomáš nachádzal potešenie aj mimo domu dokázala jeho manželka Tamara prekonať. Manželstvo však aj napriek tomu zničiť nechcela. „Odpustenie z vás nerobí slabú ženu, alebo slabého muža, ktorí nemajú gule odísť. Odpustenia z vás urobí niekoho silnejšieho, láskyplnejšieho a bezpodmienečne láskavého človeka. Áno, bolí to tak, že niečo vo vás zomrie. Ale v tú istú chvíľu sa narodí nová a väčšia vnútorná sila,“ povedala po Tomášovej nevere Tamara.

Pandémia im však tiež nepomohla. „Obaja sme si ten rodinný život veľmi užívali, ale niekedy to medzi nami zaiskrilo. Dva dni sme sa spolu nebavili, vyhýbali sme sa a potom sme si všetko povedali a bolo po kríze,“ zverila sa Tamara. Manželskej nevery sa už nebojí. „Toto si už dávno nepripúšťam. Nikto nesmie nikoho vlastniť a v tom sme za jedno. Ale môže sa stať, že sa jeden z nás zamiluje do niekoho iného. S tým sa nedá nič robiť. V ničom nie je istota, je iba láska, porozumenie a spoločná cesta,“ dodala spevákova manželka.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tomáš Klus priznal s manželkou vážnu krízu: Hrozí mu rozvod?

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku