eReport.sk

To sa mu teda podarilo. Macaulay Culkin si vie zo seba vystreliť

Herec Macaulay Culkin (40), ktorý stvárnil malého Kevina a ktorého rodičia zabudli samého doma, sa opäť pripomenul. Tentokrát však nie svojimi drogovými úletmi, ale osvetou v čase koronakrízy.

Na sociálnej sieti vyzval ľudí nech nosia rúško a nech sú zodpovední. A nebol by to on, keby to neurobil zaujímavo a trendy. Na rúšku je vytlačený ikonický záber z filmu Sám doma a pochopiteľne, Macaulayovi sedí ako uliate. “Nezabudnite nosiť svoje rúška, deti” doplnil k statusu pod fotografiou. Celkovo príspevok priniesol viac ako pol milióna lajkov a tisíce retweetov. Už iba zistiť, kde sa dá toto parádne rúško zohnať.

Chceli by ste aj vy takéto rúško? Zdroj:twr

Hollywoodska hviezda sa často odkazuje na jeho životnú úlohu vo filmoch Sám doma. V roku 2018 svoje meno spojil si technologickým gigantom a strihol si úlohu Kevina opäť. Okrem toho, že podrástol, tak bolo vidieť, že sa na ňom podpísal zub času.

zdroj: mips, foto: twr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

To sa mu teda podarilo. Macaulay Culkin si vie zo seba vystreliť

Aktuálne

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php