eReport.sk

To je ale smola! Monika Bagárová s partnerom majú koronu

Ochorenie Covid-19 sa nevyhýba ani slávnym a populárnym ľuďom. Obľúbená speváčka a porotkyňa Monika Bagárová priznala, že aj ona má spoločne s partnerom koronu.

Svojich fanúšikov informovala na svojom instagramovom profile. Bez problémov priznala, že v susednej Českej republike, kde zúri korona je aj ona sama pozitívna. Monika Bagárová to však berie pomerne dobre. „Tak bohužiaľ i ja som pozitívna na Covid-19. Nemám žiaden ťažký priebeh a ďakujem bohu, že Ruminka len sem tam zakašle, inak sa smeje a je stále veselá. Prvé dni som bola šialene unavená a bolela ma hlava, myslela som si, že to patrí k tomu, že vnoci x krát vstávam k Rumince a tak je to telo unavené a potrebuje si odpočinúť,“ napísala Bagárová.

V príznakoch choroby sa žiaľ našla. „Dnes už necítim chuť a ani čuch. Sme doma v karanténe a je nám smutno za tatinkom, ktorý je na tom podobne ale bez príznakov vo Vegas. Verím, že to zvládneme a budem nám všetkým zase fajn,“ prezradila krásna speváčka. Prajeme jej rodine skoré uzdravenie!

foto: instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

To je ale smola! Monika Bagárová s partnerom majú koronu

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti