tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Turnaj BASEGAMES, foto:archív BG

Tlačová správa k prvému e-šport turnaju BASEGAMES

Organizačný výbor E-športového turnaja má za sebou pilotný projekt BASE GAMES, ktorého sa zúčastnilo 40 kvalitných tímov zo Slovenska a Česka. OV si vyskúšal a prešiel rôzne úskalia pri organizovaní e-športového turnaja.

CRIMSON TOURNAMENT sa síce rozbiehal pomalšie, ale od semifinále Winners Bracketu (WB) bolo o zábavu postarané. Po ťažkých a vyrovnaných zápasoch plných zvratov, kde jednotlivé tímy ukázali  bojovnosť a dokázali zápasy otočiť dobre zvládnutými grifmi v kritických situáciách sa do Grand finále prebojoval neprekonateľný tím “VIK DIABLO” bez jedinej prehry  a  tím “Rodina Feederú “, ktorý začínal všetky série BO3 prehrou, ale vždy sa dokázal vrátiť do hry a otočiť série.

foto: archív Basegames

Vo finálovom zápase nedal VIK.DIABLO žiadnu šancu súperovi pri získaní draka, heralda, baróna či len šancu zničiť jedinečnú vežu a stal sa celkovým víťazom pilotného projektu BASE GAMES. Crimson tournament bol úspešne zahájený a OV bude v turnajoch pokračovať, lebo si získal širokú verejnosť, mal silných partnerov a slušné mediálne pokrytie. Už čoskoro sa fanúšikovia E-športu môžu tešiť na pokračovanie úspešného projektu BASE GAMES.

foto: archív Basegames


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tlačová správa k prvému e-šport turnaju BASEGAMES

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku