tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová, foto:tasr

Tiril Eckhoffová s tretím triumfom v šprinte po sebe

Nórska biatlonistka Tiril Eckhoffová triumfovala aj v tretích individuálnych pretekoch v nemeckom Oberhofe.

Po víťazstvách v šprinte a v stíhačke v rámci 5. kola Svetového pohára pridala vo štvrtok vavrín aj v rýchlostných pretekoch 6. kola seriálu, keď s jedným trestným kolom dosiahla čas 22:33,8 min. Druhá skončila Talianka Dorothea Wiererová a tretia bola Rakúšanka Lisa Theresa Hauserová. Z trojice slovenských reprezentantiek skončila najlepšie na 83. mieste juniorka Júlia Machyniaková.

Tridsaťročná Eckhoffová zároveň zaznamenala tretie víťazstvo v šprinte po sebe, keď sa pred úspechmi v Oberhofe tešila z triumfu aj v decembri v Hochfilzene, kde taktiež vyhrala i stíhačku. Celkovo nazbierala už devätnásť individuálnych prvenstiev vo Svetovom pohári. „Myslím si, že to dnes boli veľmi dobré preteky, mala som dobrú formu a zvládla som to aj po mentálnej stránke. Tréneri mi hovorili, že na streľbe potrebujem byť sebavedomejšia a som rada, že dnes sa mi podarilo takto odstrieľať,“ uviedla v televíznom rozhovore.

Pozrite si zostrihy pretekov v Oberhofe:

Zdroj: fb/biathlonworld

Slovenské reprezentantky sestry Paulína a Ivona Fialkové sa na pretekoch nepredstavili. Pár dní dozadu ohlásili predčasné ukončenie sezóny z dôvodu komplikácií spôsobených nákazou COVID-19.

Zdroj:tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tiril Eckhoffová s tretím triumfom v šprinte po sebe

Aktuálne v kategórii

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku