eReport.sk
Speváčka Tina
Speváčka Tina, Foto: Instagram/Tina Slovakia

Tina žiari šťastím. Našla si nového priateľa

Od rozvodu so Separom hľadala Tina svoju novú lásku. Šťastie sa na ňu usmialo len nedávno, keď si jej srdce získal ďalší dôležitý muž jej života.

Šesť krásnych rokov spoločne prežili speváčka Tina a raper Separ. Napriek idylicky pôsobiacemu vzťahu však minulý rok oznámili rozvod. Ako obaja priznali, zrazu si prestali rozumieť v tých najdôležitejších veciach. Preto ešte predtým, ako by sa napätie medzi nimi viac vyostrilo, rozhodli sa radšej rozísť.

Tina odvtedy nový vzťah nepriznávala, i keď ju fanúšikovia spájali s viacerými mužmi po jej boku. Po rozvode sa viac sústredila na svoju rodinu, všetok čas venovala deťom a riešila svoje dlhodobé zdravotné problémy. Len nedávno však všetkých prekvapila príspevkom, v ktorom písala, že je veľmi šťastná a „on tiež“.

Teraz sa konečne rozhodla so svojou veľkou novinkou podeliť aj s jej priaznivcami. Na sociálnych sieťach zverejnila fotografiu z reštaurácie, na ktorej sa túli k svojmu novému priateľovi. „Vieš čo nám môžu? Poslať lásku späť,“ Tina pridala k tomuto príspevku krásny odkaz. Netrvalo dlho a už sa pochválila aj s ďalšími zábermi so svojím objavom.

Ku novému priateľovi jej zagratuloval aj jej bývalý manžel. „Pekný muž, môže byť,“ napísal Separ do komentára. O dobrých vzťahoch s ním svedčí aj Tinina reakcia, ktorá hneď spomenula večeru vo štvorici.

Viac sa dozviete:

Raper aktuálne randí s influencerkou a modelkou Cynthiou Tóthovou. Tá v minulosti robila fotokampane Separovej módnej značky, ale spoznali sa až pri natáčaní videoklipu. S Tinou a s jej deťmi si rozumie výborne a často sa spolu stretávajú. Aj to svedčí o tom, že sa exmanželia rozišli v priateľskej atmosfére a naďalej majú dobrý vzťah.

Tina s novým priateľom, Foto: Instagram/Tina Slovakia


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tina žiari šťastím. Našla si nového priateľa

Najnovšie

File does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.phpFile does not exist, or is not accessible: /usr/share/netdata/web/read/read.php