eReport.sk
Sestry Olsenová, foto: instagram

Tieto herečky prehovorili o tienistej stránke slávy. Bojovali s depresiami

Dá sa povedať, že do svetiel reflektorov sa narodili. Už ako dvojročné sa najslávnejšie dvojičky stali hviezdami komediálneho seriálu. Odvtedy ich začalo publikum milovať. Okrem hereckej kariéry sa začali angažovať aj v módnej brandži. Ich popularita rástla. Ale nie je všetko zlato čo sa blyští.

Už ako malé dievčatká účinkovali sestry Olsenová v najpopulárnejšom seriáli 90. rokoch. V šiestich rokoch im založili produkčnú spoločnosť Dualstar Entertainment, vďaka čomu sa stali najmladšími producentkami v Hollywoode. Malé dievčatká dosahovali väčšie úspechy ako najlepšie platené herečky sveta, hoci si to neuvedomovali. Bolo len otázkou času, kedy a ako sa to odzrkadlí. 

Frustrujúce a neosobné

Ashley je od dvojičky Kate Olsenovej (34) o dve minúty staršia a väčšia rebelka. Mnohí im úspechy závideli, ony samy so slávou veľmi bojovali. Pre magazín Marie Claire prezradili, že si roky pripadali ako cvičené opičky: „Pozerám sa na svoje staré fotky a necítim sa s nimi vôbec spojená. Neželám svoju výchovu nikomu. Bolo to náročné, mnohokrát frustrujúce a neosobné. A to sme mali so sestrou sotva 12, či 13,” povedala jedna z Olseniek. Mary-Kate sa liečila z poruchy príjmu potravy a bola tiež známa svojím divoký životným štýlom plným žúrov a alkoholu. Ako keby roky hľadala seba a vlastnú identitu. 

Panika z počtu ľudí

„Mnohokrát som sa prichytila pri tom, že ma to celé nebaví. Bola som nespokojná  so sebou, svojim životným štýlom, s pohľadom na život aj tým, ako ho vnímam. Nevedela som sa v tej celej spleti akosi nájsť. Čoraz viac som pociťovala prejavy úzkosti a depresie. Áno aj toto je stránka toho, ak niekto veľmi tlačí na vaše začínajúce úspechy,” pokračovala blondínka. „Nikomu nič nevyčítam, ani rodičom, to vôbec nie. Len podľa mňa je takýto svet vo svetle reflektorov pre deti mimoriadne náročný. Lebo vlastný názor ešte vyhranený nemáte, hoci v podstate riešite problémy dospelých. Úprimne, dodnes mám paniku z veľkého počtu ľudí, ozajstných priateľov viem sotva na jednej ruke spočítať a celé to okolo nás ma skôr hnalo do úzadia, ako by som si to užívala. Ale samozrejme to závisí aj od povahy jednotlivca,“ uzavrela.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Tieto herečky prehovorili o tienistej stránke slávy. Bojovali s depresiami

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti