eReport.sk
Mick Jagger
Mick Jagger na archívnej snímke. Foto: tasr

The Rolling Stones zrušili koncert v Amsterdame: Jagger má zdravotné problémy!

Skupina The Rolling Stones zrušila v pondelok svoj koncert v Amsterdame, a to len niekoľko hodín pred jeho začiatkom. Dôvodom bol pozitívny výsledok testu na koronavírus, ktorý mal spevák Mick Jagger, informuje agentúra AP

Kapela vo vyhlásení informovala, že u 78-ročného Jaggera sa „príznaky covidu objavili po príchode na štadión“ ma predmestí Amsterdamu, kde mala skupina večer koncertovať. Následne mal pozitívny výsledok testu. Nijaké bližšie podrobnosti o jeho zdravotnom stave zatiaľ nie sú známe, uvádza AP.

Kapela The Rolling Stones sa vo vyhlásení ospravedlnila za odklad koncertu s tým, že bezpečnosť publika aj hudobníkov musí byť prioritou. Dodala, že koncert sa uskutoční v inom, náhradnom termíne, pričom naň budú platiť nadnes zakúpené lístky.

Čakali na nich fanúšikovia

AP uvádza, že na amsterdamskom štadióne nazývanom Aréna Johana Cruijffa už boli v čase oznámenia viacerí fanúšikovia.

Turné k jubileu

Britskí rockeri sú aktuálne na európskom turné s názvom Sixty, ktoré je poctou k 60. výročiu ich vzniku. Ide o prvé turné tejto londýnskej formácie od smrti jej dlhoročného bubeníka Charlieho Wattsa, ktorý zomrel vlani v auguste ako 80-ročný.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. smrť, sviečka, zomrel rozhodca
  2. Testovanie

Dosiaľ posledný z celkových 14 plánovaných koncertov tohto turné, ktoré The Rolling Stones odštartovali 1. júna v Madride, odohrali 9. júna v Liverpoole. Po Amsterdame mali v pláne vystúpiť 17. júna vo švajčiarskom Berne.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

The Rolling Stones zrušili koncert v Amsterdame: Jagger má zdravotné problémy!

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti