eReport.sk
Schwarzeneggrova autonehoda
Schwarzeneggrova autonehoda, Foto: Instagram/Chévere

Terminátor si pomýlil natáčanie s realitou. Počas nehody zvalcoval oproti idúce auto

Roztržitosť alebo podcenenie situácie? Herec Arnold Schwarzenegger spôsobil vážnu autonehodu. Pri pohľade na zrazené autá je priam zázrakom, že odtiaľ všetci vyšli len s ľahšími zraneniami.

K incidentu došlo v piatok poobede miestneho času v Los Angeles. Schwarzenegger počas nehody skončil takmer na streche auta, ktoré práve šlo oproti nemu. Jeho veľké SUV úplne zničilo kapotu malej Toyoty. Známy Terminátor vyšiel von bez zranení. Bol len otrasený z toho, čo sa udialo počas nehody.

Ihneď sa začal zaujímať o všetkých účastníkov havárie a najmä o ženu, ktorá zostala zaseknutá pod jeho luxusným autom. Vodička našťastie vyšla spoza volantu len s ľahšími zraneniami. Lekári ju síce museli previezť do nemocnice, ale jej poranenie hlavy nebolo život ohrozujúce.

Podľa aktuálnych informácií polície urobil chybu zrejme Arnold Schwarzenegger. Situáciu zhoršil ešte aj fakt, že vodič idúci za hercom a bývalým guvernérom nestihol zareagovať a neskoro šliapol na brzdu. Kvôli tomu vrazil do SUV a ešte viac ho natlačil na protiidúce vozidlo.

Viac sa dozviete:

Havária sa stala len pár dní po definitívnom ukončení rozvodového konania medzi Arnoldom Schwarzeneggerom a Mariou Shriver. Ten sa kvôli nezhodám pri rozdeľovaní majetku ťahal až desať rokov. Možno bol teda herec rozrušený aj z tejto udalosti a kvôli tomu sa plne nevenoval riadeniu.

Nehoda Arnolda Schwarzeneggra, Foto: Instagram/Chévere


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Terminátor si pomýlil natáčanie s realitou. Počas nehody zvalcoval oproti idúce auto

Politika

Správy

Šport

Zaujímavosti