eReport.sk

Predstavte si, že ľudia skandujú, že Fico je k… Expremiér dal nové video


Konanie podpredsedu vlády a ministra hospodárstva Richarda Sulíka je cesta k rozbitiu vládnej koalície. Na sociálnej sieti to vyhlásil predseda opozičného Smeru-SD Robert Fico v súvislosti s postojmi Sulíka a jeho účasťou na sobotňajšom (17. 10.) proteste proti aktuálnym opatreniam pre pandémiu nového koronavírusu.

Pripomenul, že Sulík už raz vládu povalil pri hlasovaní o eurovale. V súčasnosti si podľa neho vybral atraktívnejšiu tému, a to nenávisť verejnosti voči premiérovi Igorovi Matovičovi (OĽANO).

Sulíkove konanie je cesta k rozbitiu koalície

Argumentuje tým, že šiel na protest pred úrad vlády, kde stál medzi demonštrujúcimi vykrikujúcimi urážky na adresu premiéra. Fico tvrdí, že ak by bol on premiér a toto by urobil podpredseda jeho vlády z koaličnej strany, takéhoto člena vlády by odvolal z funkcie. „…teraz to otočme: predstavte si, že ľudia skandujú na celú ulici: Fico je k…, Fico je s… a medzi týmito ľuďmi by stál podpredseda mojej mojej vlády z koaličnej strany….Čo by som tak asi urobil? No jednoducho by som do troch sekúnd takého člena vlády odvolal z funkcie,“ hovorí expremiér vo videu.

https://www.facebook.com/robertficosk/videos/378521933510938

„Je to absolútna miera nelojality. Nenávisť Matoviča je dobrý dôvod na rozbitie vlády. To, čo robí Sulík, ktorý bezprecedentne ide na protivládnu demonštráciu ako podpredseda vlády, to je cesta k rozbitiu vládnej koalície,“ skonštatoval s tým, že sa tak stane v krátkom čase.

Zdroj: tasr, foto: FB/Robert Fico

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Predstavte si, že ľudia skandujú, že Fico je k… Expremiér dal nové video

KOMENTOVALI STE: