eReport.sk
Meky Žbirka, foto:tasr

Tento umelec úmyselne falšoval Žbirkov podpis. Neuveríte čo ho k tomu viedlo!

Český umelec si zaspomínal ako musel bojovať s fanúšikmi, ktorí vlastne jeho fanúšikmi neboli. Mýlili si ho s našim špičkovým spevákom. Nonstop musel vysvetľovať, že on to nie je.

Ondřej Havelka je všestranný umelec, riaditeľ orchestru, herec a tanečník. Pred rokmi zažíval bizarné situácie, kedy si ho na ulici mýlili s Mekym Žbirkom: „Mali sme podobné účesy a boli sme okuliarnatí. To bolo v tej jeho vrcholovej kariéry. Vtedy sa mi stávalo veľmi často, že ma v Prahe oslovovali ľudia a chceli odo mňa podpis. Potom som si na to zvykol a hovoril som si tak čo. No ja ho mám veľmi rád, vážim si ho a sme priatelia, takže ja som najprv bol v rozpakoch, potom som začal podpisovať. Neskôr ma to začalo rozčuľovať. A hovoril som česky,” zdôveril sa Havelka so zámenou identity.

„Tak som sa pýtal, že ako chcete aby som sa podpísal, ako Havelka, alebo ako Meky Žbirka. Ako Meky, samozrejme ako Meky,” hovorili mu na ulici okoloidúci a ani sa nepozastavili, že to nie je Žbirka. „Boli to aj dojemné chvíle. Raz ma zastavili takí dvaja Slováci. A zas Meky podpíš sa mi. Pán vytiahol peňaženku a tam mal zložený papierik a rukou napísaný text Atlantídy. Musel som sa na ten text podpísať,” spomína v relácii Zlaté časy Havelka. „Raz v Brne, to bolo v noci ma oslovil nejaký chlap nech sa mu podpíšem. Tak som sa zas opýtal či ako Meky alebo ako Havelka. Pozeral na mňa a hovorí, trebárs aj ako Polák,” bavil historkami publikum Ondřej Havelka.

Foto: tasr, rtvs

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport