eReport.sk
Vladimíra Nerušila, foto: profimedia

Tento český spevák prehovoril o plánovanej samovražde, kokaíne a prostitútkach!

Počas svojej kariéry viedol búrlivý život ako svetové rockové hviezdy. Jeho životný príbeh a milostné aféry sú na tú dobu niečo nevídané. Vladimír Nerušil opäť šokuje. Vyhliadol si pani s mega vekovým rozdielom.

Pôsobil v nie príliš známej skupine Walda Gang. Kvôli podobe s Waldemarom Matuškom mu nikto nepovedal ináč ako Walda. Vladimíra Nerušila (74) v minulosti opustila o tridsať tri rokov mladšia manželka. Zlomilo mu to srdce. Skončil v blázinci a chcel spáchať samovraždu. „Spáchal som neúspešný pokus o samovraždu. Odohralo sa to presne pred tromi rokmi. Žena mi totiž bola neverná s kuchárom z Lanškrouna. Ráno som vstal, okúpal sa, do pohára od vína som nasypal šesdesiat Stilnoxov, to sú lieky na spanie, k tomu som si zobral pohár vody a na dvakrát som to do seba kopol. Ľahol som si a behom päť minút som zaspal,“ povedal v minulosti pre web extra.cz. Irena bola jeho piatou ženou a zobrali sa po dvojmesačnej známosti. Od seba išli po šiestich rokoch.

Stále na love

Aj po nevydarených vzťahoch spevák na lásku nezanevrel. Teraz má zálusk na dievčinu, ktorá je opäť od neho výrazne mladšia. „Teraz som mal pol roka vzťah s tridsaťtriročnou krásnou Virgíniou, ale v januári sme sa rozišli. Momentálne mám v hľadáčiku jednu pôvabnou tridsaťdva ročnú dievčinu, uvidíme, ako to dopadne,“ dodal s nádejou muž, ktorému nikto nepovie inak než Walda, pre český web. Síce nemá peniaze a jeho lásky ho väčšinou musia živiť, ale všetko doháňa charizmou.

Drogy a sex

„Tak to bolo. Šatňa, ľahké dievčatá, kokaín. Užíval som si. Horšie to bolo potom, keď som si chcel požiadať o honorár. To mi povedali, že som sa zbláznil, že som horší než Elvis, že ani on nemal také požiadavky. Hrali sme rock’n’roll a tieto divočiny k tomu patrili,“ povedal spevák.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport