eReport.sk
Foto: shutterstock

VIDEO Teenagerka sa pustila do medveďa s holými rukami. Chránila svojich psíkov

Iba sedemnásťročné dievča prežilo chvíle hrôzy. Holými rukami zachránila svojich štyroch psov pred medvedicou. Tá sa objavila so svojimi mláďatami na plote rodinného domu v americkom meste Bradbury. Tento moment zachytila bezpečnostná kamera. O udalosti web UPI.

Na záberoch je vidieť, ako psi štekajú na medvediu mamu s mláďatami, keď šelmy kráčajú po tehlovom plote oddeľujúci pozemok od susedov. Medvedica sa tlapou snaží zabrániť útokom a jej dvaja potomkovia sa dávajú na útek. V tej chvíli pribieha sedemnásťročná Morinico, ktorá si pôvodne myslela, že rodinní maznáčikovia štekajú na iného psa. „Vybehla som sa pozrieť, na čo štekajú. Nebol to pes, bol to medveď,“ popísala desivé chvíle.

Zdroj: youtube

Dievča sa okamžite holými rukami pustila do zdatného protivníka. Prekvapená medvedica sa pošmykla a spadla susedovi na dvor. Prakticky hneď sa vrátila späť na plot a dala sa na útek.

Statočná teenagerka zahnala svojich psov, jedného z nich zobrala do náruče a utiekla preč. Napriek tomu, že dievča skončilo len s malým škrabancom, nikomu neodporúča, aby ju napodobňoval. „Nerobte to, čo som urobila ja. Nemuseli by ste dopadnúť rovnako,“ upozorňuje.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport