Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR zverejnilo na svojom oficiálnom profile na sociálnej sieti Facebook poďakovanie všetkým seniorom, ktorí sa tento rok zapojili do projektu Digitálni seniori.
„Chceme sa poďakovať všetkým seniorom, ktorí objavujú svet technológií s väčšou istotou a sebavedomím,“ uviedlo ministerstvo v statuse.
Seniori dobývajú digitálny svet
Projekt, ktorý seniorov postupne oboznamuje s používaním počítačov, tabletov a smartfónov, tak podľa rezortu napomáha k zvyšovaniu digitálnych zručností staršej generácie.
Ministerstvo zároveň zdôraznilo, že projekt Digitálni seniori bude pokračovať aj v budúcom roku, aby mohli získať potrebné zručnosti aj tí, ktorí sa zatiaľ nestihli zapojiť.
Zdroj: FB – Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie SR















KOMENTÁRE ČLÁNKU :
Technológie už nie sú strašiakom: Projekt Digitálni seniori pokračuje aj budúci rok