eReport.sk

Ťažké chvíle u Čaputovej: Prezidentkin najmilovanješí muž je v nemocnici! Je to vážne?

AKTUALIZOVANÉ Trápenie v rodine! Hlava štátu okrem bežných pracovných povinností zažíva krušné chvíle aj v osobnom živote. Muž číslo jedna v jej živote a blízky rodinný príslušník skončil v nemocnici. Čo sa stalo?

Prezidentkin otec totiž v týchto dňoch absolvoval operáciu na bratislavských Kramároch. Aký je jeho stav v súčasnosti? Navštívi ho na lôžku samotná Čaputová?

Štefan Strapák, otec prezidentky Zuzany Čaputovej. Foto: YouTube Z. Č.

V nemocnici Ladislava Dérera na Kramároch majú pacienta z naozaj prominentnej rodiny. Podľa informácií eReport z lekárskych kruhov absolvoval v zdravotníckom zariadení operáciu otec Zuzany Čaputovej Štefan. “Otec pani prezidentky si zlomil krčok stehennej kost,” prezradil nám zdroj blízky nemocnici. Operovaný bol včera večer a jeho stav je stabilizovaný.

Štefan Strapák. Foto: YouTube Z. Č.

Otázne je či hlava štátu hodlá v čase prísnených protipandemických opatrení otca v nemocnici navštíviť. K téme sa vyjadril priamo hovorca prezidentky Martin Strižinec. “Prezidentka rešpektuje pravidlá a rovnako ako ostatní ľudia, ktorí majú v nemocnici svojich blízkych, nebude môcť ísť otca navštíviť. Je s ním v telefonickom kontakte,” povedal pre eReport hovorca.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport